Biletomat Koncerty CHEMIA

Koncerty: CHEMIA

Bilety na koncert

CHEMIA

termin

Pt, 28 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 27 kwi 2017 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 28 kwi 2017 16:00

55 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Chemia w Warszawie!

CHEMIA

CHEMIA w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski. Już 24 lutego 2017 zespół rozpocznie serię 17-tu koncertów w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek. Nowe w pełni profesjonalne show zaspokoi wybrednych wyznawców Rock’n’rolla. Na trasie, Chemii będą towarzyszyć zaprzyjaźnione zespoły i muzyczni przyjaciele. Na kilku koncertach zespół będzie dzielił scenę z legendą polskiego undergroundu zespołem VENFLON.

Krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.
Koncertowa promocja „LET ME” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów.
W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie „Teraz Najlepsi 2015” w miesięczniku Teraz Rock – zdobywając zaszczytne miejsca:
– najlepsza polska płyta (4/10 miejsce);
– najlepszy singiel (5/10 miejsce);
– najlepszy polski zespół (5/10 miejsce);
– najlepszy instrumentalista (7/10 miejsce);
– najlepsza trasa koncertowa (8/10 miejsce);
– najlepszy wokalista (9/10 miejsce);

ale także w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradia:
– najlepsza polska płyta;
– najlepszy polski zespół;
Zespół CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!

Radiowa Trójka ogłosiła, że I love you so much – Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik!!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK