Biletomat Koncerty Chopin po japońsku- Miyako Arishima (fortepian)

Koncerty: Chopin po japońsku- Miyako Arishima (fortepian)

Bilety na koncert

Chopin po japońsku- Miyako Arishima (fortepian)

termin

Pon, 30 maja 2016 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pon, 30 maj 2016 16:00

12 PLN

Wyprzedane 

📄Europejskie tournée Miyako Arishima!

Miyako Arishima

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” i Samorządowa Szkoła Muzyczna w Tarnowie Podgórnym zapraszają na szczególny koncert.W ramach europejskiego tournée swój recital zaprezentuje wielokrotnie nagradzana japońska pianistka, uczestniczka ostatniego Konkursu Chopinowskiego.
Urodzona w 1992 roku w Kumamoto Miyako Arishima ukończyła w 2010 roku szkołę muzyczną w Tōhō Gakuen.W marcu bieżącego roku na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego otrzymała dyplom z wyróżnieniem w klasie Katarzyny Popowej-Zydroń i Agaty Nowakowskiej-Gumieli. Jest laureatką wielu konkursów w Azji, a w 2011 roku była finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Rok później uhonorowano ją wyróżnieniem na Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym „Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Koninie, a w roku 2013 otrzymała Krishima Music Festival Award na 35. Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym w Kirishimie (Japonia) oraz V nagrodę w Konkursie Chopinowskim w Darmstadt (Niemcy). Występowała z recitalami w Japonii, Polsce i w Niemczech, koncertowała z orkiestrami symfonicznymi Kiusiu i Kumamoto, Orkiestrą Filharmonii w Sendai i Krakowską Orkiestrą Kameralną. W ubiegłorocznym Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie przeszła do drugiego etapu, co przysporzyło jej wielu wiernych sympatyków doceniających kunszt artystyczny i jedyny w swoim rodzaju przekaz, który niesie muzyka fortepianowa w jej mistrzowskim wykonaniu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK