Biletomat Bilety na koncerty Coals COALS - ŁÓDŹ

Koncerty: COALS - ŁÓDŹ

Bilety na koncert

COALS - ŁÓDŹ

termin

Pt, 10 Listopad 2017 godz. 20:00

miejsce

Pop'n'Art
Plac Wolności 6, 91-415 Łódź

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 16 paź 2017 19:46

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 09 list 2017 11:01

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄COALS zagrają w Łodzi

COALS

DRZWI 19:30 KONCERT 20:00

Zapraszamy na koncerty w ramach polskie trasy promującej album Coals – "Tamagotchi”

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia grupa została zaproszona na OFF Festival, podczas którego Kasia i Łukasz m.in. otwierali pierwszą w Polsce videosesję dla legendarnej stacji KEXP. W ostatnich miesiącach zespół regularnie występuje na zagranicznych festiwalach (Iceland Airwaves, Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest czy MENT Ljubljana).

13 października światło dzienne ujrzy ich debiutancki album. Tamagotchi LP to materiał bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie!

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Coals

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.