Biletomat Koncerty Zabrze Coma

Koncerty: Coma

Bilety na koncert

Coma

termin

Pt, 06 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 12 paź 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Coma zagra w Zabrzu!

Coma

Łódzki zespół, z charyzmatycznym wokalistą Piotrem Roguckim, powstał w roku 1998 roku i prędko zdobył sobie liczne grono fanów, stale powiększane przez kolejne płyty i trasy koncertowe.

Wejście do klubu od 18:00
Start godz: 19:00

Coma zagrała na najważniejszych polskich festiwalach, dzieląc scenę m.in. z Pearl Jam,
Linkin Park czy grupą Tool, jest też laureatem wielu nagród muzycznych na czele z Fryderykami i woodstockowym Złotym Bączkiem.

Płyta "Hipertrofia", która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny.Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskał status Złotej Płyty w tydzień po premierze.

W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel,
która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem „Don't set your dogs on me”, którego premiera odbyła się w lutym 2013. Warto jednak podkreślić, że mimo iż polskim fanom materiał był znany z Czerwonego Albumu, to na płytę tą Piotr Rogucki napisał nowe teksty, opowiadające zupełnie inne historie. W lutym powstaje klip do "With You" oraz "Song4boys".Drugi z utworów był wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa do serialu "Misja Afganistan".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK