Biletomat Koncerty COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Koncerty: COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Bilety na koncert

COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

termin

So, 06 kwietnia 2019 godz. 19:30

miejsce

Nowy MegaClub / MCK
Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

organizator

MegaClub Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 sty 2019 07:44

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 sty 2019 21:20

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 kwi 2019 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 kwi 2019 15:23

80 PLN

Wyprzedane 

📄Coma z nową płytą w Katowicach

Coma

Bramy: 18:30 / Start: 19:30

Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami.

To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy w filmach dla dzieci. Spore było nasze zaskoczenie kiedy aranżując utwory np. z „Pana Kleksa” odnajdowaliśmy nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne konteksty. Zarówno teksty jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów.
Wiosenną trasę z tym materiałem nazwaliśmy „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”. To dobra okazja by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je naszym dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.
Na koncertach oprócz seta z piosenkami takimi jak „Meluzyna”, „Z Poradnika Młodego Zielarza” „Pi i Sigma” (Przybysze z Matplanety), „Fantazja”, „Pożegnanie z Bajką”, „Ratujmy Kosmos”, „Czemu Nas Tam Nie Ma” i inne, będzie również można usłyszeć tradycyjny repertuar zespołu. Jeśli ktoś miałby ochotę przybyć z dziećmi to ułatwiliśmy dostęp do wydarzenia organizując koncerty o maksymalnie wczesnych porach (oczywiście tam gdzie to było możliwe). Zapraszamy do naszej bajki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Coma Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Walentynki

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK