Biletomat Koncerty Conner Youngblood

Koncerty: Conner Youngblood

Bilety na koncert

Conner Youngblood

termin

Czw, 22 września 2016 godz. 21:30

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 wrz 2016 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Conner Youngblood w Warszawie!

Conner Youngblood

Conner Youngblood to nowy zjawiskowy artysta w obozie Ninja Tune. Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurora, zaś we wrześniu zagra koncert w Warszawie, 22 września w Cafe Kulturalna.

Wygląda jak młody Basquiat, świetnie jeździ na desce, uwielbia Becka, Sufjana Stevensa i Gorillaz. Ukończył prestiżowy uniwersytet Yale, gdzie – poza siedzeniem w bibliotece i skateboradingiem - trenował zapasy i pisał swoje piękne piosenki. Sporo grywał też w „Tony Hawk’s Pro-Skater.” Jak mówi, jego ulubionym bohaterem był gwiazdor europejskiego skateboardingu - Rune Glifberg, dlatego m.in. nauczył się duńskiego. W Kopenhadze czuje się zresztą jak w rodzinnym Dallas. Wyraźnie ze Skandynawami dogaduje sie całkiem dobrze, w tym roku na swoją trasę koncertową zabrała go bowiem wschodząca gwiazda norweskiej sceny - Aurora.

Debiutancka EPKa Youngblooda „The Generation Of Lift" to pełna swobody fuzja folkowej melodyki, subtelnej elektroniki i hiphopowego luzu. Nic dziwnego, ze nagrania zachwyciły nie tylko krytyków, ale też szefów Ninja Tune, którzy niedawno podpisali z Connerem kontrakt na debiutancki album, który ma się ukazać w 2017 roku nakłądem Counter / Ninja Tune. W Warszawie Conner Youngblood zagra w Cafe Kulturalna 22 września. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK