Biletomat Koncerty Kraków Consolers

Koncerty: Consolers

Bilety na koncert

Consolers

termin

Nd, 15 lutego 2015 godz. 20:30

miejsce

Piwnica Pod Baranami – Pracownia
Rynek Główny 27, 94-294 Kraków

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 14 lut 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 15 lut 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Consolers w Piwnicy Pod Baranami!

Consolers

Consolers. Jest to niemiecki zespół, który został założony przez młodego i utalentowanego muzyka Floriana Hofera. Pomimo tego, iż są to młodzi artyści, mają bardzo duże doświadczenie w tworzeniu muzyki oraz w występach scenicznych. Wynika to z tego, iż swoje zdolności rozwijali od najmłodszych lat. W 2014 roku odbyli trasę koncertową w Polsce, jednak promowali wtedy projekt samego Floriana i jego debiutancką płytę. Krążek ten promował utwór „Why”, który można było usłyszeć w wielu polskich rozgłośniach, m.in. w Radiowej Trójce, czy też w Radio Mercury. Ponadto, w ciągu roku zagrali w Niemczech i Austrii kilkadziesiąt koncertów.

W dźwiękach tego zespołu publiczność, która lubi bluesa i rocka, znajdzie zdecydowanie coś dla siebie. Consolersi prezentują prawdziwy powrót do korzeni rocka. Zaczynając od dźwięków surowych gitar w piosence „My Hands Touched The Wall”, Florian, Till i Albrecht przeprowadzą Was przez gamę różnych brzmień, aż po mocne uderzenia w „Be Your Friend”. Przez wielu, ich muzyka i talent są porównywane do samego Lennego Kravitza.
Co więcej, Florian Hofer dał się poznać polskiej publiczności już kilka lat temu, podczas gdy tworzył wspólny projekt „Stirwater” z takimi muzykami jak Atma Anur oraz Paweł Mąciwoda (Scorpions). Mieszkał również przez dłuższy okres czasu w Krakowie, uważanym przez niego za jedno z piękniejszych miast na świecie.

W skład zespołu wchodzą:

-Florian Hofer (gitara, wokal)
-Albrecht Bibas (perkusja)
-Till Schomburg (gitara basowa)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.