Biletomat Koncerty Kraków Consolers

Koncerty: Consolers

Bilety na koncert

Consolers

termin

Nd, 15 lutego 2015 godz. 20:30

miejsce

Piwnica Pod Baranami – Pracownia
Rynek Główny 27, 94-294 Kraków

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 14 lut 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 15 lut 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Consolers w Piwnicy Pod Baranami!

Consolers

Consolers. Jest to niemiecki zespół, który został założony przez młodego i utalentowanego muzyka Floriana Hofera. Pomimo tego, iż są to młodzi artyści, mają bardzo duże doświadczenie w tworzeniu muzyki oraz w występach scenicznych. Wynika to z tego, iż swoje zdolności rozwijali od najmłodszych lat. W 2014 roku odbyli trasę koncertową w Polsce, jednak promowali wtedy projekt samego Floriana i jego debiutancką płytę. Krążek ten promował utwór „Why”, który można było usłyszeć w wielu polskich rozgłośniach, m.in. w Radiowej Trójce, czy też w Radio Mercury. Ponadto, w ciągu roku zagrali w Niemczech i Austrii kilkadziesiąt koncertów.

W dźwiękach tego zespołu publiczność, która lubi bluesa i rocka, znajdzie zdecydowanie coś dla siebie. Consolersi prezentują prawdziwy powrót do korzeni rocka. Zaczynając od dźwięków surowych gitar w piosence „My Hands Touched The Wall”, Florian, Till i Albrecht przeprowadzą Was przez gamę różnych brzmień, aż po mocne uderzenia w „Be Your Friend”. Przez wielu, ich muzyka i talent są porównywane do samego Lennego Kravitza.
Co więcej, Florian Hofer dał się poznać polskiej publiczności już kilka lat temu, podczas gdy tworzył wspólny projekt „Stirwater” z takimi muzykami jak Atma Anur oraz Paweł Mąciwoda (Scorpions). Mieszkał również przez dłuższy okres czasu w Krakowie, uważanym przez niego za jedno z piękniejszych miast na świecie.

W skład zespołu wchodzą:

-Florian Hofer (gitara, wokal)
-Albrecht Bibas (perkusja)
-Till Schomburg (gitara basowa)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK