Biletomat Koncerty Czerwone Gitary

Koncerty: Czerwone Gitary

Bilety na koncert

Czerwone Gitary

termin

Wt, 10 listopada 2015 godz. 18:00

miejsce

Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne
ul. Nowa 15, 62 - 080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 15:00

47 PLN

Wyprzedane 

📄Czerwone Gitary w Tarnowie Podgórnym!

Czerwone Gitary

Ciągle pada”, „Kwiaty we włosach”, „Historia jednej znajomości”, „Tak bardzo się starałem”, „Nikt na świecie nie wie”, „Nie zadzieraj nosa”, „Matura”, „Dozwolone od lat 18” i dziesiątki innych przebojów – to wszystko utwory wykreowane przez zespół Czerwone Gitary. Wiele z nich zabrzmi podczas koncertu 10 listopada o godz. 18 w gościnnej hali OSiR w Tarnowie Podgórnym.

Zespół założony został w 1965 roku. Największe sukcesy osiągnął w pierwszych 5 latach istnienia. Ich albumy sprzedawały się w nakładach przekraczających 200 tysięcy egzemplarzy, a muzycy zespołu zdobywali niezliczoną ilość nagród. Pomimo wielu zmian w składzie i mniejszej aktywności od lat ’80 popularność grupy nie spadła, a wiele przebojów należy do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.
Koncert w Tarnowie Podgórnym będzie elementem obchodów 50-lecia Czerwonych Gitar, które obecnie występują w składzie: Jerzy Skrzypczyk – perkusja, śpiew, Mieczysław Wądłowski – śpiew, gitara akustyczna, Arkadiusz Wiśniewski – gitara basowa, śpiew, Dariusz Olszewski – gitara, śpiew, Marcin Niewęgłowski – gitara, śpiew.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK