Biletomat Koncerty Łódź CZESŁAW ŚPIEWA

Koncerty: CZESŁAW ŚPIEWA

Bilety na koncert

CZESŁAW ŚPIEWA

termin

Czw, 01 grudnia 2016 godz. 20:30

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 30 lis 2016 23:59

55 PLN

Wyprzedane

Standard

I pula

dostępna do
Śr, 30 lis 2016 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Czw, 01 gru 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane

Standard

II pula

dostępna do
Czw, 01 gru 2016 16:00

55 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Czesław Mozil w klubie Wytwórnia!

CZESŁAW ŚPIEWA

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa, wystąpi na scenie Wytwórni 1 grudnia.

Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, których muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu - „Debiut” i „Pop” - oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.
Muzycy zabiorą słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.
Zespół ma na koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów, zdobywając m.in. pierwsze miejsce na liście radiowej „Trójki”.
Pierwszy album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny - „Pop” - pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty.
Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych, otrzymując 15 nominacji do Fryderyków, nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie trzy zdobyte statuetki. Do tej pory zespół zagrał ponad 800 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival , OFF Festival, Męskie Granie.

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK