Biletomat Koncerty Warszawa DakhaBrakha

Koncerty: DakhaBrakha

Bilety na koncert

DakhaBrakha

termin

Czw, 05 Październik 2017 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Fource-Entertainment

Bilety


Sektor I (siedzące, nienumerowane)

I PULA

dostępna do
Czw, 05 paź 2017 16:18

99 PLN

Wyprzedane


Sektor II (siedzące, nienumerowane)

I PULA

dostępna do
Czw, 05 paź 2017 16:18

119 PLN

Wyprzedane


Standard (stojące)

I PULA

dostępna do
Czw, 05 paź 2017 16:18

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄DakhaBrakha w Warszawie!

DakhaBrakha
Marko Halanevych
Iryna Kovalenko
Olena Tsibulska
Nina Garenetska

start: 20:00

5 października w warszawskiej Progresji zagra ukraiński fenomen - zespół DakhaBrakha.

DakhaBrakha to kwartet z Kijowa grający muzykę z gatunku world music, choć sami określają ją mianem „etno-chaosu”. Zespół powstał w 2004 roku w Kijowskim Centrum Sztuki Współczesnej - DAKH.

DakhaBrakha w swojej twórczości sięgają nie tylko po pieśni ludowe z różnych regionów Ukrainy, ale także ich inspiracji można szukać od Afryki po Australię. Zespół znany jest ze świadomego eksperymentowania z instrumentami z całego świata, przez co ich muzyka jest tak niepowtarzalna i unikatowa.

Nazwa zespołu pochodzi od staroruskich słów даха i браха znaczących „dawać”i „brać”. W jego skład wchodzą: Marko Halanevych - wokal, darbuka, tabla, didgeridoo, akordeon; Iryna Kovalenko ‒ wokal, djembe, bęben basowy, akordeon, instrumenty perkusyjne, bugay, zgaleyka, piano; Olena Tsibulska - wokal, bęben basowy, instrumenty perkusyjne; Nina Garenetska - wokal, wiolonczela, bęben basowy. Nad całością czuwa pomysłodawca zespołu, awangardowy reżyser Vladyslav Troitskyi, dzięki któremu występy DakhaBrakha są wspaniałym widowiskiem także wizualnym.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.