Biletomat Koncerty DAM-FUNK live band

Koncerty: DAM-FUNK live band

Bilety na koncert

DAM-FUNK live band

termin

Wt, 13 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 14 wrz 2015 18:51

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 04 paź 2015 22:15

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 paź 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Dam-Funk z zespołem w Poznaniu!

Dam Funk

Damon “Dam-Funk” Riddick po raz pierwszy w historii odwiedzi Poznań i to od razu z zespołem . Muzyk pojawi się promując pierwszą od 6 lat solową płytę zatytułowaną "Invite The Light".

Od kiedy usłyszał o nim świat stał się jednym z najważniejszych aktualnych twórców funku. Przez kilkanaście lat kariery współpracował z legendami amerykańskiego g-funku, w między czasie nauczając rzesze młodych fanów cennych wartości i pokazując, że jeśli muzyka płynie prosto z serca, to nigdy nie będzie miała problemów z tym aby stać się szalenie popularną.

Chociaż produkował już od najmłodszych lat debiut Damona przypadł na 2008 roku gdy został odkryty przez założyciela Stones Throw Peanut Butter Wolfa. Od momentu gdy zremiksował swój pierwszy utwór dla wytwórni w ciągu kilkunastu miesięcy do sprzedaży trafiło niemalże 10 winyli zawsze sygnowanych logiem SW. Przez następnie 5 lat Dam Funk umacniał swoją pozycję jako ambasador funku, ale do mainstreamu trafił dzięki wspólnie nagranej płycie ze Snoop Doggiem. Na początku grudnia 2013 roku do sprzedaży trafił album zatytułowany "7 Days Of Funk" pierwszy od dwóch dekad płyta Snoopa wyprodukowana przez jednego tylko producenta. Wydawnictwo zebrało świetne recenzje otwierając uszy milionów fanów Snoopa na nowy, prawdziwy funk.
W tym roku do sprzedaży trafi pierwszy od 6 lat solowy album muzyka, na którym oprócz genialnych funkowych brzmień nie mogło zabraknąć interesujący gości. Na wydanej w SW płycie usłyszymy m.in. wspomnianego Snoopa, Q-Tipa czy Ariela Pinka i chociaż ta trójka nie pojawi się w Poznaniu - wystarczy Dam Funk i jego zespół, aby zachwycić wszystkich miłośników prawdziwego funku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK