Biletomat Koncerty Daniel Bloom

Koncerty: Daniel Bloom

Bilety na koncert

Daniel Bloom

termin

Wt, 01 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 11 lut 2016 15:27

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 mar 2016 15:03

65 PLN

Wyprzedane 

📄Daniel Bloom wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy.

DANIEL BLOOM
Tomek Makowiecki

Daniel Bloom wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy. Good Taste Production zaprasza na koncert już 1 marca! Gościem wydarzenia będzie Tomek Makowiecki.

Daniel Bloom to producent muzyki elektronicznej i filmowej. Uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów Jacka Borcucha - „Wszystko co kocham", "Nieulotne" czy "Tulipany" (nagrana wspólnie z Leszkiem Możdżerem, za którą artyści otrzymali nominację do Orłów). Przez lata z Józefem Skrzekiem, Stevem Schroyderem (ex-Tangerine Dream), Władysławem Komendarkiem tworzył muzykę improwizowaną w między- narodowym projekcie Ricochet Gathering.

Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się jego nowy solowy album producencki zatytułowany „Lovely Fear”. Na płycie wokalnie udzielili się Mela Koteluk, Gaba Kulka Iwona Skwarek z zespołu Rebeka, Marsija, Jon Scotfiled i Tomek Makowiecki. Album spotkał się z doskonałym przyjęciem przez słuchaczy i środowisko dziennikarskiego. Pierwszy singiel pt. „Katarakta”, nagrany z gościnnym udziałem Meli Koteluk, od 10 tygodni góruje na liście przebojów Trójki, a klip do tego utworu wyświetlono niespełna 800 tysięcy razy!

Po pierwszych miesiącach wzmożonej promocji albumu czas wyruszyć w trasę! Podczas koncertów prezentowany będzie cały materiał z płyty „Lovely Fear”. Zespół Daniela Blooma, w którego regularnym składzie znajdzie się Tomek Makowiecki, za każdym razem wspierać będą specjalnie zaproszeni goście!

"Lovely Fear" to płyta wypełniona przez brzmienia, które chwilami kapitalnie splatają się z najnowszymi trendami w muzycznej elektronice, a chwilami wydają się świetnie wykonaną wprawką z oldskulowych brzmień w stylu lat 80.
Robert Sankowski (wyborcza.pl)

Lovely Fear nosi znamiona albumu koncepcyjnego, lecz wcale nie musi nim być – jeśli okaże się, ze Bloom zdecyduje się na dłuższą przygodę z syntezatorami, to może w końcu dojdzie do pewnej zmiany w polskiej elektronice. A byłaby to zmiana na lepsze.
Hubert Grupa (Brand New Anthem)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK