Biletomat Koncerty Poznań Daria Zawiałow w Poznaniu | Nocny Targ Towarzyski

Koncerty: Daria Zawiałow w Poznaniu | Nocny Targ Towarzyski

Bilety na koncert

Daria Zawiałow w Poznaniu | Nocny Targ Towarzyski

termin

So, 12 września 2020 godz. 19:00

miejsce

Nocny Targ Towarzyski
Kolejowa 23 , 60-715 Poznań

organizator

Paramount Project

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 12 lut 2020 19:00

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Śr, 12 lut 2020 19:05

60 PLN

WyprzedaneStandard

IV PULA

dostępna od
So, 12 wrz 2020 00:00

90 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Daria Zawiałow na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu! NOWA DATA!

Daria Zawiałow

 

Nocny Targ Towarzyski wraz z Agencją Paramount Project mają zaszczyt zaprosić Was wszystkich na najpiękniejsze lato w kraju.Uroczyście ogłaszamy "Letnie Historie". Najwspanialsi Artyści z Polski i Świata przez całe lato będą prezentować swoją sztukę na ul. Kolejowej 23 w Poznaniu!

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana Artystką i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Uwaga! Zakup biletów poza jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży, jakim jest serwis Biletomat.pl stwarza ryzyko zakupu wejściówek nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Koncerty na Nocnym Targu Towarzyskim!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK