Biletomat Koncerty Warszawa Dawid Kwiatkowski

Koncerty: Dawid Kwiatkowski

Bilety na koncert

Dawid Kwiatkowski

termin

So, 14 Grudzień 2013 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Szpadyzor Records

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Dawid Kwiatkowski w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Dawid Kwiatkowski w warszawskim klubie Proxima

Dawid Kwiatkowski

Świeża krew na polskim rynku muzycznym i odkrycie roku 2013. Dawid Kwiatkowski ma szansę na przebojowe wdarcie się do czołówki popowych artystów w naszym kraju! Zapraszamy 14 grudnia na koncert w warszawskiej Proximie!

Dawid Kwiatkowski swoją przygodę z muzyką zaczął dwa lata temu, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’” gdzie zajął pierwsze miejsce. Odniesiony sukces zainspirował go do kontynuowania muzycznej kariery.

Dawid swoją popularność w internecie zaczął od prowadzenia bloga, nagrywania coverów znanych utworów, które umieszczał na portalu YouTube. Nagrania okazały się ogromnym sukcesem, co potwierdzają setki tysięcy wyświetleń, subskrybcji oraz pozytywnych komentarzy internautów. O

14 grudnia w warszawskim klubie Proxima fani będą mogli usłyszeć utwory z trasy Biegnijmy Tour oraz autorski materiał z albumu 9893, który 3 tygodnie przed premierą, jako jedyny w Polsce uzyskał status złotej płyty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety na koncerty Lemon
Bilety na koncert Roisin Murphy
Bilety na koncerty Natalii Przybysz
Bilety na koncert Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.