Biletomat Koncerty Warszawa Dawid Kwiatkowski

Koncerty: Dawid Kwiatkowski

Bilety na koncert

Dawid Kwiatkowski

termin

So, 14 Grudzień 2013 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Szpadyzor Records

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
So, 14 gru 2013 15:00

35 PLN

Wyprzedane


Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Galeria (powiększ)

 

📄Dawid Kwiatkowski w warszawskim klubie Proxima

Dawid Kwiatkowski

Świeża krew na polskim rynku muzycznym i odkrycie roku 2013. Dawid Kwiatkowski ma szansę na przebojowe wdarcie się do czołówki popowych artystów w naszym kraju! Zapraszamy 14 grudnia na koncert w warszawskiej Proximie!

Dawid Kwiatkowski swoją przygodę z muzyką zaczął dwa lata temu, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’” gdzie zajął pierwsze miejsce. Odniesiony sukces zainspirował go do kontynuowania muzycznej kariery.

Dawid swoją popularność w internecie zaczął od prowadzenia bloga, nagrywania coverów znanych utworów, które umieszczał na portalu YouTube. Nagrania okazały się ogromnym sukcesem, co potwierdzają setki tysięcy wyświetleń, subskrybcji oraz pozytywnych komentarzy internautów. O

14 grudnia w warszawskim klubie Proxima fani będą mogli usłyszeć utwory z trasy Biegnijmy Tour oraz autorski materiał z albumu 9893, który 3 tygodnie przed premierą, jako jedyny w Polsce uzyskał status złotej płyty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.