Biletomat Koncerty Poznań Dawid Podsiadło

Koncerty: Dawid Podsiadło

Bilety na koncert

Dawid Podsiadło

termin

Pt, 11 marca 2016 godz. 18:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 10 mar 2016 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 11 mar 2016 16:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Dawid Podsiadło w Poznaniu!

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło
Trasa koncertowa Son Of Analog
promująca płytę Annoyance And Disappointment

18:00 wejście
20:00 start

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Dzisiaj przedstawia swój drugi album solowy – i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany, Dawid Podsiadło to prawdziwy fenomen – a przy tym niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

Tajemnica sukcesu? Oczywiście nietuzinkowy głos Dawida i charyzma, z którą musiał się urodzić, bo nauczyć się tego nie da. Ale nie tylko to…
„Bogdan Kondracki - producent wiodący. Daniel Walczak - producent i kierownik muzyczny zespołu. Aleksander Świerkot - gitarzysta. Michał Sęk - klawiszowiec, który na tej płycie ma swoich rękach potężnego potwora: olbrzymiego, ciężkiego Hammonda. Piotr Jabłoński - perkusista. Wojciech Król - basista. No i ja” – Dawid przedstawia swoją zwycięską drużynę. Z Bogdanem współtworzył już poprzedni album „Comfort & Happiness”, z pozostałymi kolegami zżył się podczas niekończącej się trasy koncertowej. Nie chodzi tylko o dobrze spędzony wspólnie czas, o rockandrollowe wybryki, choć i tego nie brakowało, ale przede wszystkim o wzajemne inspirowanie się, o – nomen omen – grę zespołową.

„Annoyance and Disappointment” – choć tytuł oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, to trudno o bardziej odległe od realiów skojarzenia. Po listopadowej premierze, w niespełna dwa miesiące wydawnictwo ma już status platynowej płyty, a pierwszy singiel „W Dobrą Stronę” jest jednym z najczęściej emitowanych utworów w stacjach radiowych i utrzymuje się w czołówce list przebojów.

Teraz Dawid i jego Zespół znów ruszają w trasę z drobiazgowo wyprodukowanymi koncertami, które nikogo nie pozostawią obojętnym.

Dawid Podsiadło
Son Of Analog Tour
Poznań, Hala nr. 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich
11.03.2016, piątek

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejsze przybycie do klubu w celu uniknięcia kolejki przed wejściem.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Dawida Podsiadło

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK