Biletomat Koncerty Dead Letter Circus + Disperse

Koncerty:  Dead Letter Circus + Disperse

Bilety na koncert

Dead Letter Circus + Disperse

termin

So, 08 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 07 paź 2016 23:59

44 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 08 paź 2016 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄 Dead Letter Circus + Disperse

Dead Letter Circus
Disperse

Agencja P.W. Events zaprasza na pierwszy i jedyny w Polsce koncert klubowy australijskiej rewelacji prog-rockowej - DEAD LETTER CIRCUS! Ekipa z Brisbane zawita 8.10 do wrocławskiego klubu Firlej, aby promować swój ostatni album „Aesthesis”. Jako support Australijczyków wystąpi rewelacja polskiej sceny muzyki progresywnej, która została bardzo szybko rozpoznawalna na rynkach zagranicznych - DISPERSE!

DEAD LETTER CIRCUS (Australia, UNFD) - rock alternatywny, progresywny rock

Ten australijski zespół istnieje już od 2004 roku, jednak ich debiutancki album studyjny ujrzał światło dzienne dopiero w 2010. Wtedy też kariera Australijczyków nabrała rozpędu, bo „This Is The Warning” zadebiutował na 2 miejscu australijskiej listy najlepiej sprzedających się albumów, single robiły furorę w lokalnych rozgłośniach radiowych, a z czasem płyta dzięki głosowaniu słuchaczy zanotowała 86 pozycję w rankingu „Triple J’s Hottest 100 Albums of All Time”! Ich dyskografię zamyka album „Aesthesis” z 2015 roku, który muzycy będą promować na swoim pierwszym koncercie klubowym w Polsce już jesienią tego roku. Dead Letter Circus to niezwykle ciekawa mieszanka stylistyczna progresywnego rocka z elementami elektroniki. Zespół w wywiadach często wymienia, jako inspiracje, takie zespoły jak Tool, Deftones, Soundgarden, Radiohead, Pearl Jam czy też Massive Attack i Nine Inch Nails. Ciekawe jest również, że ich utwory powstają w niecodzienny sposób. Jak wyznał Kim Benzie (wokalista), początkowo paru muzyków tworzy jakąś wstępną strukturę piosenki, a następnie zespół spotyka się w studio i dogrywa resztę smaczków, eksperymentując ze szkieletem w formie jam session.

https://www.facebook.com/deadlettercircus/
http://www.deadlettercircus.com
„While You Wait” - https://youtu.be/MUps0FL4s3o
„One Step” - https://www.youtube.com/watch?v=j2GAW87Jmw0
„I Am” - https://www.youtube.com/watch?v=eM701mBmrAc


DISPERSE (Polska, Season of Mist) - metal progresywny, rock progresywny

Pochodzący z Przeworska zespół Disperse działa od 2007 roku i w tym czasie naprawdę sporo namieszał na polskich i zagranicznych scenach klubowych i festiwalowych. Muzycy, inspirując się takimi uznanymi markami jak Dream Theater, Pink Floyd, Planet X, Cynic czy Devin Townsend, stworzyli swój własny, niepowtarzalny klimat na każdej z kompozycji, stając się jednym z czołowych reprezentantów Polski na międzynarodowej arenie muzyki progresywnej. Ich debiutancki album, "Journey Through The Hidden Gardens" z 2010 roku, spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami wśród krytyków, ale także zwykli słuchacze gorąco przyjęli ten materiał. Potem minęły 3 lata intensywnego koncertowania i poszukiwania nowych inspiracji i jeszcze większe wrażenie zrobiły kompozycje, które muzycy napisali na drugi LP – "Living Mirrors". Zespół został szybko zauważony przez wytwórnię Season of Mist i to właśnie oni wydali drugi album Disperse w 2013 roku. Jeśli jeszcze nie widzieliście, niezwykle energetycznych i bardzo emocjonalnych, koncertów tej ekipy, to nadróbcie zaległości czym prędzej!

https://www.facebook.com/disperseofficial/
„Message from Atlantis” - https://www.youtube.com/watch?v=RagW200RFYA
„Enigma of Abode” - https://www.youtube.com/watch?v=ynnsXs_hiSM

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK