Biletomat Koncerty Warszawa Dillon

Koncerty: Dillon

Bilety na koncert

Dillon

termin

Śr, 14 maja 2014 godz. 21:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 03 mar 2014 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 14 maj 2014 16:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Niesamowita Dillon wystąpi w Warszawie

Dillon

Przepiękna i utalentowana Brazylijka Dillon zagra 14 maja w stołecznym klubie Basen. 

Dillon to niezwykła brazylijska wokalistka, która zamiast słonecznej Copacabany wybrała melancholijne niebo nad Berlinem. 25-latka naprawdę nazywa się niczym zamorska księżniczka - Dominique Dillon De Byington. Szersza publiczność na calym świecie usłyszała o Dillon za sprawą nagrań z doskonałego debiutanckiego albumu 'This Silence Kills'. Jej piosenka "Thirteen Thirtyfive'" ma w serwisie YouTube już 8 milionów odtworzeń! Pomoc młodej piosenkarce, kompozytorce i pianistce zaoferowała legenda sceny klubowej - Ellen Allien, ta sama, która odkryła dla świata Moderat i Paula Kalkbrennera. Choć piosenki Dillon zdawały się pochodzić z innego kosmosu niż twórczosć pozostałych podopiecznych Ellen z wytwórni BPitch Control, debiutancki krążek Dillon okazał się ogromnym sukcesem.

Muzyka Dominique, w której współgrają różne pierwiastki - gorące emocje rodem z Brazylii i liryczny europejski sznyt, połączyła gusta słuchaczy z najróżniejszych muzycznych światów, od ambitnego popu po muzykę elektroniczną. To dwanaście kruchych, misternie zaaranżowanych i delikatnych kompozycji o sporym ładunku emocji. Przypadną one do gustu miłośnikom elektroniczno-popowych fuzji spod znaku Björk, Lykke Li czy Jamesa Blake'a, jak i fanom międzygatunkowych przygód CocoRosie czy Jensa Lekmana.

Ogromny sukces debiutu zaowocował trasą po całym świecie - w Europie Dillon występowała w prestiżowych klubach, a także jako jedna z gwiazd cyklu Electronic Beats. Na marzec tego roku zapowiadany jest drugi album utalentowanej artystki "The Unknown", promowany przez piękny singiel "A Matter Of Time". Podczas wizyty w Polsce - 13 maja w katowickim Kinoteatrze Rialto, dzień później w stołecznym Basenie oraz 15 maja w klubie Eskulap w Poznaniu, Dillon w duecie z Tamerem Fahri zaprezentuje show oparty na materiale z obu płyt.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Dillon

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK