Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Distorted Club: Phedre

Koncerty: Distorted Club: Phedre

Bilety na koncert

Distorted Club: Phedre

termin

Wt, 27 Marzec 2018 godz. 20:00

miejsce

Chmury
11 listopada 22, 03-001 Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 26 marz 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Duet Phedre wystąpi w Warszawie

Phedre

Eksperymentalny pop duetu Phèdre to muzyka dobra do uciekania z rzeczywistości w powtarzające się rytmy zmierzchów zapadających w innych wymiarach. Dźwięki przywołujące obrazy jak z komiksów: krzykliwe kolory, psychodeliczne faktury i historie nie z tego świata. Jeśli komiksy miałyby stroboskopy, Phèdre na pewno miało by je również.

Z czego czerpią w prawdziwym świecie? Muzyka Phèdre czerpie z gatunków takich jak: hip-hop, psych i high-bpm electronica, by tworzyć muzykę przystępną zarówno dla internetowych odbiorców jak i ludzi którzy potrafią przesłuchać cały album. Zespół zjechał na swoich trasach do Amerykę Północną, Europę i Azję, łącznie z koncertami granymi w Meksyku, Rosji i Korei Południowej. W 2018 wejdą w nowy cykl, wraz z wydaniem "Bongga Bongga" (Forever Phèdre) wybiorą się ponownie do Europy wraz z zaprzyjaźnionymi raperami Lil Gay i Arowbe.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.