Biletomat Koncerty DJ BORING / 8.12 / Próżność

Koncerty: DJ BORING / 8.12 / Próżność

Bilety na koncert

DJ BORING / 8.12 / Próżność

termin

So, 08 grudnia 2018 godz. 21:00

miejsce

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 08 gru 2018 18:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄DJ Boring w Próżności

DJ Boring

Światła dużej sceny, świeżość dźwięków, euforia umysłów i blask radosnych twarzy. 8 grudnia rusza nowy cykl imprez w murach poznańskiej Próżności! Na pierwszej imprezie zagra DJ Boring!

Zadebiutował w 2016 roku utworem „Winona” i z miejsca stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dj’ów sceny lo-fi house. Wymieniany jednym tchem obok Mall Graba, Ross From Friends czy Dj’a Seinfelda. Urodził się w Australii, mieszka w Londynie. Od niego rozpoczyna się przedstawianie artystów zasilających szeregi uznanego labelu Shall Not Fade, ale ma na koncie również release’y w siostrzanej Lost Palms. Definiuje brzmienie nowego, undergroundowego house’u. W ostatnich miesiącach wystąpił w Polsce ramach festiwali World Wide Warsaw i Soundrive Gdańsk, a jego set w nieistniejącej już poznańskiej Twojej Starej to jeden z najczęściej wspominanych wieczorów, które widziały OFF Garbary!

W Próżności wystąpi razem z Łukaszem Kowalką (Duszne Granie) i Etre Kollektiv.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/206538006891055

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK