Biletomat Koncerty Dj Premier & Live Band

Koncerty: Dj Premier & Live Band

Bilety na koncert

Dj Premier & Live Band

termin

Wt, 15 września 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 14 wrz 2015 23:59

99 PLN

Wyprzedane


pakiet VIP

pakiet VIP

dostępna do
Pon, 14 wrz 2015 23:59

400 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 wrz 2015 16:00

120 PLN

Wyprzedane 

📄Dj Premier w Proximie!

DJ Premier

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić że do Polski na jedyny koncert przyjedzie DJ Premier! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo na scenie towarzyszyć mu będzie live band! Impreza odbędzie się 15 września w warszawskiej Proximie.

wejście - 19:00, start - 20:00

Pakiet VIP zawiera spotkanie z artystą, laminat, zdjęcie i czapkę.

Na początku 2015 roku DJ Premier, legenda sceny hip-hopowej i połowa składu Gang Starr, ogłosił, że stworzył nowy, pięcioosobowy zespół. Informacja wzbudziła spore zamieszanie zarówno w mediach, jak i wśród fanów, a w HeadQcourterz studio rozpoczęły się intensywne prace nad nowym brzmieniem. „Kiedy tworzymy zespół kluczowe dla jego trwania, tak jak w każdym związku, są odpowiednie wibracje, dzięki którym wspólnie tworzymy magię” – wyjaśnia Premier. „Dokładnie tak było ze mną i Guru, tak też dzieje się za każdym razem gdy podejmuję z kimś współpracę”.

Po okresie intensywnych prób Brady Watt (bas), Lenny „The Ox” Reece (perkusja), Takuya Kuroda (klawisze, waltornia) i Corey King (puzon, klawisze) wyruszyli do Japonii na pierwszą wspólną trasę z Preemo, grając dwa razy dziennie, przez cztery dni bez przerwy. Na set składają się różne kompozycje – od mniej znanych produkcji DJ Premiera (podkłady dla Ill Bill, Skyzoo & Torae) przez rzadko już wykonywane starsze kawałki (numery Jeru The Damaja, Lord Finesse) po klasyczne utwory (m.in. Curtisa Mayfielda). Podstawą show są jednak piosenki Gang Starr. Jak sam mówi DJ Premier trasa ma być swego rodzaju hołdem dla Guru. W związku z tym w setliście znaleźć można bardzo wiele zarówno tych mniej znanych utworów, jak i hitów Gang Starr!

Teraz tą samą energię, chemię i historyczną podróż przez karierę DJ Premiera będzie można odbyć w Polsce!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK