Biletomat Koncerty DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

Koncerty: DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

Bilety na koncert

DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

termin

Pt, 02 września 2016 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pt, 02 wrz 2016 16:49

59 PLN

Wyprzedane

 

📄Festiwal Akademia Gitary w poznańskim Zamku

Dorota Miśkiewicz
Kuba Badach
Marek Napiórkowski
Sebastian Frankiewicz

Wydarzenia Akademia Gitary: festiwal to nie tylko gitara klasyczna. Muzyka gitarowa to także utwory jazzowe i rozrywkowe. Właśnie taką muzyczną odsłonę zaprezentuje zespół pod nazwą Dorota Miśkiewicz & „Narciarze” z towarzyszeniem Kuby Badacha na gitarze basowej.

Zespół „Narciarze“ to muzyczny projekt przyjaciół, których oprócz wspólnego grania połączyła także pasja do sportów zimowych.

Projekt tworzą wybitni wokaliści, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach, gitarzysta Marek Napiórkowski oraz perkusista Sebastian Frankiewicz. To artyści, którzy odnoszą sukcesy zarówno w karierze solowej (Miśkiewicz występowała m.in. z Cesarią Evorą) jak i stanowią część składów popularnych zespołów (takich jak Poluzjanci czy Bisquit).

„Narciarze“ w oryginalny sposób prezentują piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz oraz autorskie kompozycje zespołu. Jedną z największych niespodzianek jest obsada – tym razem Kubę Badacha usłyszymy nie w roli wokalisty, lecz instrumentalisty – muzyk zagra na gitarze basowej.

Dorota Miśkiewicz - wybitna wokalistka, autorka i kompozytorka, znana ze swoich wielu płyt, (m.in. "Caminho", czy "Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci"), z wielu muzycznych spotkań z Grzegorzem Turnauem, a także ze słynnego duetu
z Cesarią Evorą. Muzykalna i wrażliwa, posiadająca nieodparty wdzięk i charyzmę sceniczną.

Kuba Badach - niezwykle utalentowany muzycznie wokalista, producent, aranżer, kompozytor i, jak się okazuje, także basista! Jego zespół Poluzjanci święci teraz triumfy, podobnie jak jego solowa płyta poświęcona postaci Andrzeja Zauchy.

Marek Napiórkowski - gitarzysta i kompozytor o wielkiej sile rażenia, gra na gitarze elektrycznej i akustycznej z niezrównaną pasją i charyzmą. Lider wielu projektów,
z których ostatni ("UP!") cieszy się bardzo dobrymi recenzjami.

Sebastian Frankiewicz - jeden z bardziej wszechstronnych perkusistów w naszym kraju, potrafi odnaleźć się w różnych stylach. Grał z takimi znakomitościami jak Zbigniew Namysłowski, Janusz Muniak, Aga Zaryan czy Urszula Dudziak. Współtworzy zespół Bisquit reprezentowany przez wytwórnię Kayax.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!