Biletomat Koncerty DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

Koncerty: DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

Bilety na koncert

DOROTA MIŚKIEWICZ &"Narciarze" feat. KUBA BADACH

termin

Pt, 02 września 2016 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pt, 02 wrz 2016 16:49

59 PLN

Wyprzedane

 

📄Festiwal Akademia Gitary w poznańskim Zamku

Dorota Miśkiewicz
Kuba Badach
Marek Napiórkowski
Sebastian Frankiewicz

Wydarzenia Akademia Gitary: festiwal to nie tylko gitara klasyczna. Muzyka gitarowa to także utwory jazzowe i rozrywkowe. Właśnie taką muzyczną odsłonę zaprezentuje zespół pod nazwą Dorota Miśkiewicz & „Narciarze” z towarzyszeniem Kuby Badacha na gitarze basowej.

Zespół „Narciarze“ to muzyczny projekt przyjaciół, których oprócz wspólnego grania połączyła także pasja do sportów zimowych.

Projekt tworzą wybitni wokaliści, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach, gitarzysta Marek Napiórkowski oraz perkusista Sebastian Frankiewicz. To artyści, którzy odnoszą sukcesy zarówno w karierze solowej (Miśkiewicz występowała m.in. z Cesarią Evorą) jak i stanowią część składów popularnych zespołów (takich jak Poluzjanci czy Bisquit).

„Narciarze“ w oryginalny sposób prezentują piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz oraz autorskie kompozycje zespołu. Jedną z największych niespodzianek jest obsada – tym razem Kubę Badacha usłyszymy nie w roli wokalisty, lecz instrumentalisty – muzyk zagra na gitarze basowej.

Dorota Miśkiewicz - wybitna wokalistka, autorka i kompozytorka, znana ze swoich wielu płyt, (m.in. "Caminho", czy "Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci"), z wielu muzycznych spotkań z Grzegorzem Turnauem, a także ze słynnego duetu
z Cesarią Evorą. Muzykalna i wrażliwa, posiadająca nieodparty wdzięk i charyzmę sceniczną.

Kuba Badach - niezwykle utalentowany muzycznie wokalista, producent, aranżer, kompozytor i, jak się okazuje, także basista! Jego zespół Poluzjanci święci teraz triumfy, podobnie jak jego solowa płyta poświęcona postaci Andrzeja Zauchy.

Marek Napiórkowski - gitarzysta i kompozytor o wielkiej sile rażenia, gra na gitarze elektrycznej i akustycznej z niezrównaną pasją i charyzmą. Lider wielu projektów,
z których ostatni ("UP!") cieszy się bardzo dobrymi recenzjami.

Sebastian Frankiewicz - jeden z bardziej wszechstronnych perkusistów w naszym kraju, potrafi odnaleźć się w różnych stylach. Grał z takimi znakomitościami jak Zbigniew Namysłowski, Janusz Muniak, Aga Zaryan czy Urszula Dudziak. Współtworzy zespół Bisquit reprezentowany przez wytwórnię Kayax.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK