Biletomat Koncerty DR MISIO

Koncerty: DR MISIO

Bilety na koncert

DR MISIO

termin

Pt, 22 stycznia 2016 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 22 sty 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Dr Misio w Zabrzu!

Dr Misio

Dr Misio z Arkiem Jakubikiem na czele to solidne brzmienie i ostry rock&roll bez przebaczenia. To koncert, którego nie wolno przegapić!

Dr Misio - zespół Arka Jakubika powstał w czerwcu 2008 roku.Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia.Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Dr Misio pod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek”
przyłożył Mateusz Pospieszalski.

Skład zespołu:
Wokal: Arek Jakubik
Gitara: Paweł Derentowicz
Gitara basowa: Mario Matysek
Klawisz: Radek Kupis
Perkusja: Jan Prościński

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK