Biletomat Koncerty Dream Mode ON: Fair Weather Friends & JÓGA / Warsaw Music Week 2016

Koncerty: Dream Mode ON: Fair Weather Friends & JÓGA / Warsaw Music Week 2016

Bilety na koncert

Dream Mode ON: Fair Weather Friends & JÓGA / Warsaw Music Week 2016

termin

Pt, 28 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Dream Mode Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 paź 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Dream Mode Group showcase w ramach Warsaw Music Week 2016

Fair Weather Friends & JÓGA

19:00 JÓGA
20:00 Fair Weather Friends

Dream Mode Group showcase w ramach Warsaw Music Week 2016 Dream Mode Group to agencja artystyczna, w której impresariacie znajdują się m.in. zespół JÓGA oraz Fair Weather Friends. W ramach tegorocznego Warsaw Music Week obie formacje zaprezentują nowy materiał podczas swoich koncertów w klubie Hybrydy.

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Open`er, Kraków Life Festival czy Orange Warsaw. Teraz FWF wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album. Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70 'soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.

JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Openerze, OFF‘e czy Kraków Life Festival. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse`a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Warsaw Music Week 2016

Bilety na koncertową jesień w Warszawie