Biletomat Koncerty DUB FX live tour 2016

Koncerty: DUB FX live tour 2016

Bilety na koncert

DUB FX live tour 2016

termin

Śr, 05 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 28 wrz 2016 15:25

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄DUB FX POWRACA z 10-tą doroczną Trasę Europejską!

DUB FX

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

Wejście: 19:30
Start koncertu: 20:00

Od 2006 Dub FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu. Dub FX występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit. „Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie”. 

DUB FX potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Dub Fx Bilety na koncerty DUB FX

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK