Biletomat Bilety na koncerty Dżem Dżem

Koncerty: Dżem

Bilety na koncert

Dżem

termin

So, 03 Grudzień 2016 godz. 19:00

miejsce

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 11 list 2016 23:59

48 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 02 gru 2016 15:00

55 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Legenda bluesa w Stodole

Dżem
otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają nas regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jednym z takich zespołów jest zdecydowanie Dżem. Wkrótce znów zawita do klubu Stodoła, by zaprezentować swoje kultowe hity.

Mimo swych burzliwych dziejów, Dżem istnieje już od kilkudziesięciu lat. Choć muzyczna Polska poznała Dżem na początku lat 80. i właśnie na ogół wtedy biorą swój początek jego biografie, tak naprawdę korzenie grupy sięgają dużo, dużo głębiej. Aż do roku 1973, kiedy to raczej niezobowiązująco grywali ze sobą bracia Beno (gitara basowa) i Adam (gitara) Otrębowie, już nieżyjący Paweł Berger (piano) i Aleksander Wojtasiak (perkusja). W 2001 roku wokalistą grupy został Maciej Balcar, który zadebiutował na albumie 2004.

Tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można już 2 i 3 grudnia w klubie Stodoła.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Dżem Bilety na koncertową jesień w Warszawie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.