Biletomat Koncerty Poznań DZIEWCZYNY - koncert premierowy EP 'Absurdalnie'

Koncerty: DZIEWCZYNY - koncert premierowy EP 'Absurdalnie'

Bilety na koncert

DZIEWCZYNY - koncert premierowy EP 'Absurdalnie'

termin

So, 22 listopada 2014 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Śr, 19 lis 2014 18:07

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 21 lis 2014 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 22 lis 2014 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄DZIEWCZYNY - koncert premierowy EP 'Absurdalnie'

Zespół Dziewczyny

22 listopada w PTAPTY odbędzie się akustyczny koncert zespołu Dziewczyny. Będziemy mieli okazję posłuchać przede wszystkim premierowych utworów z EP "ABSURDALNIE", której premiera w listopadzie 2014 roku!

Dwie charyzmatyczne wokalistki Ania Szafraniec (wcześniej Karamon) oraz Ola Nowak wracają z nowym materiałem, który zwiastuje singiel "Kto by chciał", a także utwór "La", który ostatnio mogliśmy usłyszeć w "Prawie Agaty" (TVN)

Przypomnijmy, że zespół powstał w 2008 roku, początkowo jako duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak, przy akompaniamencie znakomitego gitarzysty – Krzysztofa Łochowicza. W tym składzie po licznych sukcesach (Nagroda Grand Prix przyznana przez TVP S.A. im. Agnieszki Osieckiej za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagroda Festiwalu Piosenki Studenckiej, liczne nagrody publiczności) zespół poszerzył skład i już jako „zespół Dziewczyny” grupa rozpoczęła pracę nad materiałem.

W maju 2009 zespół wygrał program Hit Generator (TVP 2) odnosząc spektakularny sukces i zdobywając duże poparcie zarówno publiczności jak i jurorów. Następnie piosenka „Cash box” została zakwalifikowana do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku.

Debiutancka płyta zespołu Dziewczyny „Dziewczyny z sąsiedztwa” ukazała się 8 marca 2010, znalazło się na niej 11 w pełni autorskich utworów. Album zebrał bardzo dobre recenzje w mediach (Wojciech Mann w Polityce napisał:

"(...)Dziewczyny wraz dopełniającymi grupę muzykami bawią się na swojej debiutanckiej płycie bluesem, jazzem, rock and rollem. Robią to na wysokim, profesjonalnym poziomie i z prawdziwym wdziękiem."

Płyta spotkała się również z ciepłym przyjęciem fanów. Po premierze płyty zespół zaczyna koncertować, dając liczne występy również w ogólnopolskich mediach. Koniec 2010 roku to prestiżowy występ w radiowej Trójce na benefisie Wojciecha Manna. Wraz z początkiem 2011 roku zespół Dziewczyny zaczyna pracę nad nowym albumem oraz bierze udział w programie TVN XFactor. Ania i Ola docierają aż do finałowej piątki w programach na żywo i zaskarbiają sobie ogromną sympatię publiczności.

13 czerwca 2011 ukazała się edycja specjalna debiutanckiego albumu zespołu Dziewczyny pt. ”Dziewczyny z sąsiedztwa”. Płytę promował singiel ‘Jesteś moim ideałem”.

Od dwóch lat Dziewczyny koncertowały i przygotowywały nowy materiał, który pojawi się w tym roku. Czego możemy się spodziewać? Sprawdźmy to na akustycznym koncercie 22 listopada.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK