Biletomat Koncerty Eagles of Death Metal

Koncerty: Eagles of Death Metal

Bilety na koncert

Eagles of Death Metal

termin

Wt, 09 sierpnia 2016 godz. 20:00

miejsce

MegaClub
Żelazna 15, 40-851 Katowice

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 08 sie 2016 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 09 sie 2016 16:00

115 PLN

Wyprzedane 

📄Eagles of Death Metal zagrają w Katowicach

Eagles of Death Metal

Agencje P.W. Events wraz z Go Ahead z radością zapraszają na jedyny w Polsce koncert zespołu Eagles of Death Metal.

Królowie garażowego grania zagrają 9.08 w katowickim Mega Clubie, promując nadchodzące wydawnictwo „Zipper Down”! Płyta ukaże się 2 października nakładem wytwórnii T-Boy/UME. Będzie to czwarty studyjny krążek w dyskografii zespołu. Singiel "Complexity" zapowiada album z iście rock'n'rollowym kopem, nie pozbawionym jednak ciekawych elementów klawiszowych oraz melodyjności.

Eagles of Death Metal to zespół grający garage rocka, założony przez Josha Homme'a (Queens of The Stone Age) i Jessego Hughesa w miejscowości Palm Desert w Kalifornii. Nazwa jest dosyć myląca - Hughes w wywiadzie dla Teraz Rock powiedział, że nazwa powstała wtedy, gdy ich przyjaciel Lou, chciał przekonać Homme'a do death metalu. Puścił mu Vadera, a Josh nazwał ich "orłami death metalu". Muzycy swoją działalność rozpoczęli w 1998 roku i dotychczas wydali 3 albumy długogrające. Ostatni w ich dyskografii był materiał „Heart On”, który wspiął się na wysokie miejsca światowych list sprzedaży. Zespół powstały na kanwie Queens of the Stone Age to spora dawka rockowego szaleństwa pomieszanego z dobrym humorem. Homme i Hughes na swoich albumach zabierają słuchaczy w podróż po kalifornijskich pustyniach. Współpracowali z takimi muzykami jak Dave Grohl, QOTSA czy Mark Lanegan. W naszym kraju ostatni koncert klubowy zagrali w 2009 roku. Teraz wracają po 6 latach, by podbić katowicki Mega Club. Fanom z Polski potwierdzili swoją niezawodną formę na tegorocznym Open’erze, dając niezapomniane show w prawdziwie kalifornijskim klimacie. Wszyscy nie mogą się doczekać nowego materiału spod ręki Homme’a i Hughesa, a ten zatytułowany „Zipper Down” będzie miał światową premierę już 2 października! To zestawienie 11 utworów zostało zarejestrowane w kalifornijskim Pink Duck Studios. Cała płyta instrumentalnie i wokalnie była nagrana od początku do końca tylko przez dwóch muzyków – Homme’a i Hughesa, a dodatkowo ten pierwszy odpowiada za produkcyjną stronę „Zipper Down”. Muzycy komentują ten album krótko: „W niezależnym badaniu, czterech z trzech lekarzy twierdzi, że ZIPPER DOWN to prawdziwy orgazm dla uszu. I my im wierzymy.”

https://www.facebook.com/eaglesofdeathmetal

http://eaglesofdeathmetal.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK