Biletomat Koncerty Warszawa Editors

Koncerty: Editors

Bilety na koncert

Editors

termin

Czw, 10 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Editors w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Editors w Warszawie!

Editors

Kwiecień 2018 - Editors powracają do Polski!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Editors wrócili! Pierwszym tego sygnałem jest utwór „No Harm”, który powstał w trakcie sesji nagraniowych w Szkocji i którego posłuchać można na oficjalnej stronie zespołu - www.editorsofficial.com. Aktualnie muzycy pracują nad zamknięciem prac nad płytą, której premiera planowana jest na jesień tego roku. Będzie to pierwszy album, który muzycy wyprodukują samodzielnie, za mix odpowiadać ma natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins).

Ostatni album Editors – „The Weight Of Your Love” z 2013 roku – został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność na całym świecie, a zespół intensywnie koncertował w ramach jego promocji, występując na najważniejszych scenach festiwalowych (m.in. w Glastonbury i Reading) i klubowych. Brytyjczyków można było zobaczyć z tym materiałem także w Polsce, na koncertach w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

„The Weight Of Your Love” był czwartym krążkiem w karierze zespołu. Poprzedziły go „In This Light And On This Evening” z 2009 roku, „An End Has A Start” z 2007 i debiutancki „The Back Room” z roku 2005.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Editors

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK