Biletomat Koncerty ELECTRO DELUXE - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: ELECTRO DELUXE - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

ELECTRO DELUXE - KONCERT ODWOŁANY!

termin

Śr, 07 grudnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia ELECTRO DELUXE - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Electro Deluxe w warszawskiej Proximie

ELECTRO DELUXE

ELECTRO DELUXE - wilk w owczej skórze. To siedmiu z najbardziej rozchwytywanych muzyków na scenie francuskiej, którzy od 2001 roku swoją muzyką ewoluowali od wczesnego brzmienia electro-jazz do energetycznego koktajlu brudnego soul-funku. Ich swoboda w poruszaniu się pomiędzy muzycznymi gatunkami zaowocowała uznaniem krytyki oraz komercyjnym sukcesem w ich rodzinnej Francji. Każdy z 4 albumów grupy był numerem 1 na jazzowych listach przebojów i w pierwszej dziesiątce na listach popowych pomimo, że utwory na płytach wykonywane są w całości po angielsku.

Zespół znany jest ze swoich elektryzujących występów na żywo, wyprzedaje sale i występuje na najbardziej prestiżowych festiwalach w Europie od 2001 roku.

Electro Deluxe to zagęszczenie talentu muzycznego, zainspirowanego przez mitycznych "Funk Brothers" z Motown lore. Muzycy Electro Deluxe pracują jako muzycy sesyjni m.in dla Universal&Motown, Ben Oncle Soul oraz Hocus Pocus.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK