Biletomat Koncerty Warszawa Everything Everything

Koncerty: Everything Everything

Bilety na koncert

Everything Everything

termin

Wt, 01 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 30 lis 2015 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 01 gru 2015 16:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Everything Everything w Hybrydach!

Everything Everything

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Everything Everything! Muzyków będzie można zobaczyć 1 grudnia w warszawskich Hybrydach.

Zespół powstał w 2007 roku, a debiutował trzy lata później, świetnie przyjętym albumem „Man Alive”. Dzięki singlowemu „MY KZ, UR BF” Brytyjczycy zdobyli rozgłos i sympatię publiczności, a po premierze płyty – także przychylność mediów. NME porównał ich wtedy do wkurzającego nowego dzieciaka, który przychodzi do szkoły po raz pierwszy i pokazuje wszystkim jaki jest mądry…I rzeczywiście – choć w tym samym roku ukazały się „Total Life Forever” Foals i „Hidden New Puritans” (a więc bardzo silna konkurencja!) – to popowe patenty wykorzystane na „Man Alive” Everything Everything nie przeszły bez echa i powtarzają się do dziś w brzmieniach kolejnych młodych zespołów.

W 2013 roku premierę miał drugi krążek zespołu, „Arc”. To pierwsza płyta, jaką muzycy nagrali dla RCA Records. To z niej pochodzą single „Cough Cough” czy „Kemosabe”. Po raz kolejny Everything Everything spotkali się z zachwytem krytyki, umacniając swoją pozycję na scenie. O albumie pisano m.in. że jest nadzwyczajnym osiągnięciem i dowodem niezaprzeczalnego talentu (The Underclassed), miksturą świetnie skrojonych, poruszających i często zabawnych popowych singli (Pitchfork).Singlowe „Kemosabe” przyniosło nawet zespołowi nagrodę UK Single of the Year na The Music Producers Guild Awards.

2015 rok przyniósł kolejną premierę. Pierwszy singiel – „Distant Past” – zapowiedział Zane Lowe na falach BBC Radio 1. Płyta „Get To Heaven” ukazała się 22 czerwca i jak mówią muzycy – jest owocem ich rocznej przerwy w koncertowaniu, a spory wpływ na jej warstwę tekstową miały wiadomości z kraju i ze świata, jakie wokalista namiętnie w tym czasie przeglądał. W jednym z wywiadów powiedział nawet „Po skończeniu płyty przeczytałem jeszcze raz wszystkie teksty i zorientowałem się, że napisałem horror…”. Materiał, wbrew zapowiedziom, nie przeraża, a zachwyca. Brytyjski „Clash” nazwał Everything Everything najlepszym popowym zespołem Wielkiej Brytanii, w „Q” można było przeczytać, że album jest „spektakularny”, a „Evening Standard” napisał, że niebawem muzycy z pewnością dołączą do ścisłej czołówki światowej ligi. „Get To Heaven” to po prostu rewelacyjna popowa płyta, której świetnie słucha się tak w domu, jak i na koncertach.

Everything Everything byli do tej pory w Polsce trzy razy. Teraz przyjadą po raz kolejny – na pierwszy własny klubowy koncert – i będą mieli okazję zaprezentować najnowsze dzieło. Z pewnością nie zabraknie też starszych kompozycji!
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.