Biletomat Koncerty Everything Everything

Koncerty: Everything Everything

Bilety na koncert

Everything Everything

termin

Wt, 01 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 30 lis 2015 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 gru 2015 16:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Everything Everything w Hybrydach!

Everything Everything

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Everything Everything! Muzyków będzie można zobaczyć 1 grudnia w warszawskich Hybrydach.

Zespół powstał w 2007 roku, a debiutował trzy lata później, świetnie przyjętym albumem „Man Alive”. Dzięki singlowemu „MY KZ, UR BF” Brytyjczycy zdobyli rozgłos i sympatię publiczności, a po premierze płyty – także przychylność mediów. NME porównał ich wtedy do wkurzającego nowego dzieciaka, który przychodzi do szkoły po raz pierwszy i pokazuje wszystkim jaki jest mądry…I rzeczywiście – choć w tym samym roku ukazały się „Total Life Forever” Foals i „Hidden New Puritans” (a więc bardzo silna konkurencja!) – to popowe patenty wykorzystane na „Man Alive” Everything Everything nie przeszły bez echa i powtarzają się do dziś w brzmieniach kolejnych młodych zespołów.

W 2013 roku premierę miał drugi krążek zespołu, „Arc”. To pierwsza płyta, jaką muzycy nagrali dla RCA Records. To z niej pochodzą single „Cough Cough” czy „Kemosabe”. Po raz kolejny Everything Everything spotkali się z zachwytem krytyki, umacniając swoją pozycję na scenie. O albumie pisano m.in. że jest nadzwyczajnym osiągnięciem i dowodem niezaprzeczalnego talentu (The Underclassed), miksturą świetnie skrojonych, poruszających i często zabawnych popowych singli (Pitchfork).Singlowe „Kemosabe” przyniosło nawet zespołowi nagrodę UK Single of the Year na The Music Producers Guild Awards.

2015 rok przyniósł kolejną premierę. Pierwszy singiel – „Distant Past” – zapowiedział Zane Lowe na falach BBC Radio 1. Płyta „Get To Heaven” ukazała się 22 czerwca i jak mówią muzycy – jest owocem ich rocznej przerwy w koncertowaniu, a spory wpływ na jej warstwę tekstową miały wiadomości z kraju i ze świata, jakie wokalista namiętnie w tym czasie przeglądał. W jednym z wywiadów powiedział nawet „Po skończeniu płyty przeczytałem jeszcze raz wszystkie teksty i zorientowałem się, że napisałem horror…”. Materiał, wbrew zapowiedziom, nie przeraża, a zachwyca. Brytyjski „Clash” nazwał Everything Everything najlepszym popowym zespołem Wielkiej Brytanii, w „Q” można było przeczytać, że album jest „spektakularny”, a „Evening Standard” napisał, że niebawem muzycy z pewnością dołączą do ścisłej czołówki światowej ligi. „Get To Heaven” to po prostu rewelacyjna popowa płyta, której świetnie słucha się tak w domu, jak i na koncertach.

Everything Everything byli do tej pory w Polsce trzy razy. Teraz przyjadą po raz kolejny – na pierwszy własny klubowy koncert – i będą mieli okazję zaprezentować najnowsze dzieło. Z pewnością nie zabraknie też starszych kompozycji!
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK