Biletomat Koncerty Warszawa Evidence & Alchemist (Step Brothers)

Koncerty: Evidence & Alchemist (Step Brothers)

Bilety na koncert

Evidence & Alchemist (Step Brothers)

termin

Śr, 22 Styczeń 2014 godz. 20:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 22 sty 2014 17:00

45 PLN

Wyprzedane


Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Galeria (powiększ)

 

📄Evidence & Alchemist po raz pierwszy w Polsce!

Evidence & Alchemist [Step Brothers], Pelson X Włodi X W.E.N.A. X Dj B.

Live2Listen ma przylemność zaprosić Was na jedyny i pierwszy koncert w Polsce Evidence & Alchemist'a (Step Brothers), który odbędzie się 22 stycznia [środa] w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia. 

Evidence i Alchemist współpracują ze sobą od wielu lat. Efekty ich działalności znamy zarówno z płyt Dilated Peoples jak i solowych projektów obu panów. W 2008 roku pojawił się świetnie przyjęty track 'So Fresh [Step Brothers]'.

Teraz Evidence & Alchemist szykują się do wypuszczenia wspólnej płyty, album 'Lord Steppington' zawiera 14 nowych numerów. Gościnnie udzielili się na nim Styles P, Oh No, Action Bronson czy Roc Marciano. Materiał promuje singlowy klip 'Step Masters'. 

Warszawski koncert jest częścią europejskiej trasy zapowiadającej wspólny album chłopaków. Podczas styczniowego tour'u Step Brothers odwiedzą również Amsterdam, Ateny czy Frankfurt. 

Album 'Lord Steppington' swoją premierę będzie miał w przeddzień warszawskiego koncertu. 

Podczas występu z pewnością usłyszymy materiał z najnowszej płyty, ale nie powinno zabraknąć również starszych numerów. Nie tak dawno swoje show w Warszawie zaprezentował Alchemist -wszyscy pamiętamy koncert Dilated Peoples na Warsaw Challenge w 2008 roku. Pora sprawdzić energię jaką dadzą połączone siły Evidence'a i Alchemist'a. 

'Paliłem jointy z Mobb Deep i z Alchemistem, z Dilated Peoples mieliśmy wspólny występ'-Pelson feat. Grizzlee - Sen na jawie 

Przed występem gości zza Oceanu wystąpią dodatkowo Pelson, Włodi, W.E.N.A. i Dj B. Jest to czwórka oczywiście nie przypadkowa - wszystkich łączy zajawka na twórczość Step Brothers. Będzie więc dodatkowa okazja by sprawdzić również warszawski styl. 

Z pewnością usłyszymy niedawno wypuszczony singiel 'T&T' promujący nowy album Włodiego, do którego bit wyprodukował Evidence. Będzie też szansa sprawdzić wspólne numery całej trójki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.