Biletomat Koncerty Łódź Ewa Farna

Koncerty: Ewa Farna

Bilety na koncert

Ewa Farna

termin

Pt, 06 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard I (siedzące numerowane)

I pula

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 15:00

79 PLN

Wyprzedane


Standard II (siedzące numerowane)

I pula

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 15:00

69 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Ewa Farna zaśpiewa w Wytwórni!

Ewa Farna

Ewa Farna, piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, zaśpiewa w Wytwórni 6 listopada.

Pierwsza płyta młodej wokalistki pojawiła się na czeskim rynku 6 listopada 2006 roku – „Měls mě vůbec rád”, album okazał się hitem i cieszył się wielką popularnością (uzyskał podwójną platynę). Druga płyta : „Ticho”, ukazała się 1 października 2007 roku, również uzyskała status platynowej płyty w Czechach.

7 listopada 2008 roku ukazało się koncertowe DVD, zarejestrowane w Pradze 17 czerwca 2008 pt: „Blíž ke hvězdám” . Przedstawiało ono jeden z 18 koncertów trasy, dzięki której Ewa przeszła do historii jako najmłodsza czeska piosenkarka absolwująca swoją własną trasę. DVD zyskało nagrodę najlepiej sprzedawanego DVD w Czechach. Rok później na rynku czeskim pojawiła się płyta „Virtuální” i tym samym następna trasa koncertowa.

Na polski rynek Ewa weszła 9 listopada 2007 płytą : „Sam na sam” , album wydany przez Universal Music Polska. Była to polska wersja albumu : „Měls mě vůbec rád”. Druga polska płyta ukazała się 16 marca 2009. Album nosił tytuł : „Cicho” i właśnie ten album zdobył na festiwalu Sopot Hit Festiwal- tytuł albumu roku. Ponadto piosenka „Cicho” została hitem lata 2009.

Trzecim albumem, jaki ukazał się na polskim rynku 5 listopada nosi tytuł „EWAkuacja” znajdziemy na niej piosenki całkiem nowe, jak i te które znalazły się na czeskiej płycie “Virtuální”. Z płyty „EWAkuacja” pochodzą takie single jak EWAkuacja, Bez Łez, Nie przegap czy tytułowy utwór do młodzieżowego filmu Disney’a „Camp Rock 2- Wielki Finał”

Jesienią 2012 r. Ewa pojawiła się jako trener drużyny w trzeciej edycji „Bitwy na głosy”; dotarła do finału. Wiosną 2013 r. zasiadła w jury słowacko- czeskiego „Superstar” - odpowiednika polskiego „Idola”, a rok później została najmłodszym, czwartym jurorem polskiego X Factora. W listopadzie 2013 r. światło dzienne ujrzała jej najbardziej dojrzała i osobista płyta „(W)inna”, która już w styczniu pokryła się złotem! W 2014 r. na rynku czeskim pojawił się bliźniaki „(W)innej” - „Leporelo”.

W kwietniu 2015 r. do sklepów trafiło DVD i CD Live wydane przez muzyczną TV Očko; jest to nagranie z klubowego akustycznego koncertu Ewy. Ewie tak bardzo spodobała się atmosfera tego wyjątkowego koncertu, że postanowiła wyruszyć w trasę akustyczną po Czechach, wydać polską płytę jazzowo-akustyczną i prezentować ją podczas jesiennej trasy koncertowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK