Biletomat Koncerty Ewa Farna

Koncerty: Ewa Farna

Bilety na koncert

Ewa Farna

termin

Pt, 06 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard II (siedzące numerowane)

Standard II (siedzące numerowane)

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 15:00

69 PLN

Wyprzedane


Standard I (siedzące numerowane)

Standard I (siedzące numerowane)

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 15:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Ewa Farna zaśpiewa w Wytwórni!

Ewa Farna

Ewa Farna, piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, zaśpiewa w Wytwórni 6 listopada.

Pierwsza płyta młodej wokalistki pojawiła się na czeskim rynku 6 listopada 2006 roku – „Měls mě vůbec rád”, album okazał się hitem i cieszył się wielką popularnością (uzyskał podwójną platynę). Druga płyta : „Ticho”, ukazała się 1 października 2007 roku, również uzyskała status platynowej płyty w Czechach.

7 listopada 2008 roku ukazało się koncertowe DVD, zarejestrowane w Pradze 17 czerwca 2008 pt: „Blíž ke hvězdám” . Przedstawiało ono jeden z 18 koncertów trasy, dzięki której Ewa przeszła do historii jako najmłodsza czeska piosenkarka absolwująca swoją własną trasę. DVD zyskało nagrodę najlepiej sprzedawanego DVD w Czechach. Rok później na rynku czeskim pojawiła się płyta „Virtuální” i tym samym następna trasa koncertowa.

Na polski rynek Ewa weszła 9 listopada 2007 płytą : „Sam na sam” , album wydany przez Universal Music Polska. Była to polska wersja albumu : „Měls mě vůbec rád”. Druga polska płyta ukazała się 16 marca 2009. Album nosił tytuł : „Cicho” i właśnie ten album zdobył na festiwalu Sopot Hit Festiwal- tytuł albumu roku. Ponadto piosenka „Cicho” została hitem lata 2009.

Trzecim albumem, jaki ukazał się na polskim rynku 5 listopada nosi tytuł „EWAkuacja” znajdziemy na niej piosenki całkiem nowe, jak i te które znalazły się na czeskiej płycie “Virtuální”. Z płyty „EWAkuacja” pochodzą takie single jak EWAkuacja, Bez Łez, Nie przegap czy tytułowy utwór do młodzieżowego filmu Disney’a „Camp Rock 2- Wielki Finał”

Jesienią 2012 r. Ewa pojawiła się jako trener drużyny w trzeciej edycji „Bitwy na głosy”; dotarła do finału. Wiosną 2013 r. zasiadła w jury słowacko- czeskiego „Superstar” - odpowiednika polskiego „Idola”, a rok później została najmłodszym, czwartym jurorem polskiego X Factora. W listopadzie 2013 r. światło dzienne ujrzała jej najbardziej dojrzała i osobista płyta „(W)inna”, która już w styczniu pokryła się złotem! W 2014 r. na rynku czeskim pojawił się bliźniaki „(W)innej” - „Leporelo”.

W kwietniu 2015 r. do sklepów trafiło DVD i CD Live wydane przez muzyczną TV Očko; jest to nagranie z klubowego akustycznego koncertu Ewy. Ewie tak bardzo spodobała się atmosfera tego wyjątkowego koncertu, że postanowiła wyruszyć w trasę akustyczną po Czechach, wydać polską płytę jazzowo-akustyczną i prezentować ją podczas jesiennej trasy koncertowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK