Biletomat Koncerty Explosions In The Sky

Koncerty: Explosions In The Sky

Bilety na koncert

Explosions In The Sky

termin

Śr, 19 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 18 paź 2016 23:59

109 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 19 paź 2016 17:00

119 PLN

Wyprzedane 

📄Legenda post-rocka w warszawskiej Progresji

EXPLOSIONS IN THE SKY

Agencja P.W. Events serdecznie zaprasza na jedyny w Polsce koncert kultowej formacji post-rockowej Explosions In The Sky! Teksańczycy wracają do naszego kraju po 12 latach przerwy i zagrają dla polskich fanów wyjątkowy koncert, z okazji promocji świeżo wydanego albumu „The Wilderness”, już 19 października w warszawskiej Progresji! Zapowiada się niezwykły spektakl i muzyczna podróż po magicznych dźwiękach z kultowych albumów tego amerykańskiego kwartetu, na czele z najnowszym autorskim dziełem, na które fani czekali 5 lat.

EXPLOSIONS IN THE SKY

Ich przygoda rozpoczęła się w 1999 roku w Teksasie, a dzisiaj tak naprawdę każdemu fanowi muzyki post-rockowej nie trzeba szczególnie przedstawiać tego zespołu. Przez 17 lat działalności, z dorobkiem 11 albumów w swojej dyskografii, ugruntowali twardo swą pozycję na scenie post-rockowej. Ten amerykański kwartet zasłynął z tworzenia muzyki instrumentalnej o ogromnym ładunku emocjonalnym. W ich utworach dominują melancholijne dźwięki, z narastającym napięciem, przerywane agresywnymi, gitarowymi melodiami. Ostatnie lata w ich wykonaniu to przede wszystkim tworzenie soundtracków do filmów, a na przestrzeni tych lat stworzyli 4 takie albumy. Najnowszy album „The Wilderness”, który ukazał się 1 kwietnia tego roku, to pierwszy autorski album zespołu od 5 lat. Pomimo że Amerykanie aktywnie działają od 1999 roku, a w 2014 roku nagrali soundtrack do filmu „Manglehorn” z Alem Pacino i Holly Hunter, to ich ostatni autorski materiał studyjny, który nie jest ścieżką dźwiękową, to „Take Care, Take Care, Take Care" z 2011 roku, który dotarł na 16 miejsce listy sprzedażowej w USA i 58 pozycję na analogicznej liście w UK. Fani na całym świecie czekali niecierpliwie na nowy album, aż po 5 latach otrzymali od Teksańczyków 9 przemyślanych kompozycji na „The Wilderness”. Trzymających w napięciu i przenoszących słuchacza w podróż po post-rockowych, wspartych elektroniką, bezdrożach, pozwalających zapomnieć na chwilę o otaczającym nas świecie. W swoim gatunku porównywani są często do takich zespołów jak Godspeed You! Black Emperor czy Mogwai. Za swoją muzykę, która była wykorzystywana w filmach, serialach czy grach komputerowych byli nagradzani na wielu festiwalach, a podczas niezliczonej ilości koncertów mieli okazję dzielić scenę z takimi uznanymi markami jak Nine Inch Nails czy Fugazi. Teraz wracają do Polski po 12 latach - to będzie topowe wydarzenie muzyczne tego roku w naszym kraju dla fanów muzyki alternatywnej!

https://www.facebook.com/ExplosionsInTheSkyMusic/
http://www.explosionsinthesky.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK