Biletomat Koncerty FAIR WEATHER FRIENDS

Koncerty: FAIR WEATHER FRIENDS

Bilety na koncert

FAIR WEATHER FRIENDS

termin

Pt, 11 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Oczy

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia FAIR WEATHER FRIENDS w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert Fair Weather Friends w klubie Oczy

FAIR WEATHER FRIENDS
Fickle Vibe

Media:
"Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz (Trójka Polskie Radio), argumentując przyznanie wyróżnienia w Konkursie Skoda Auto Muzyka.

"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

"Nadzieja 2013 r." według Roxy FM

" Fair Weather Friends połykają mnie nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z „jazzowym” głosem prowadzącym, którzy w tym roku trafili również na listę „Muzycznych Nadziei Radia Roxy”. Słucham, patrzę i ufam!" Monika Piasecka, Roxy FM

Zespół Fair Weather Friends powstał w Czeladzi na początku 2011 roku. Jego twórczość inspirowana jest współczesną elektroniką i muzyką taneczną lat 70 i 80.

Obecnie FWF występuje jako kwartet: Maciek Bywalec - perkusja, pady perkusyjne; Paweł Cyz - gitara basowa, instrumenty klawiszowe, Mateusz Zegan - gitara, fx, produkcja, Michał Maślak - głos, teksty, gitara.

W marcu 2012 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka FWF pt. „Eclectic Pixels”. Utwory z tego wydawnictwa gościły na antenie Trójki i Czwórki Polskiego Radia, Roxy FM, Radia ESKA ROCK, Radia Katowice oraz wielu innych stacji radiowych.

Fair Weather Friends mają na swoim koncie ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą, w tym występy na dużych letnich festiwalach. W lipcu 2012 FWF wystąpili na Heineken Open’er Festival i w podsumowaniu Radiowej Trójki zostali wymienieni w gronie trzech najciekawszych zespołów Talent Stage. W sierpniu 2012 r. FWF zaprezentowali się na COKE Live Music Festival, a singiel “Fortune Player” był podkładem muzycznym oficjalnego klipu promującego festiwal.

W 2013 r. nakładem Brennnessel Records FWF wydał multisingla Fly By. Utwór ten został wybrany przez słuchaczy Radia Roxy singlem roku 2013. W tym samym roku FWF wystąpili na Free Form Festival i No Border Festival.

W 2014 roku muzycy wystąpili na Orange Warsaw Festival i ponownie na Open`er Festival - tym razem na drugiej co do wielkości scenie - Tent Stage, tuż przed zespołem Metronomy.

23 września 2014 ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Hurricane Days" (Warner Music Poland).

Fair Weather Friends
www.fwfband.pl
www.facebook.com/fair.w.friends

---

Fickle Vibe - zespół połączyła chęć grania melodii ulotnych, zmiennych, niestałych, kapryśnych. Chcąc sklasyfikować ich muzykę można ją zamknąć w okolicach neosoulu, alternatywie, muzyce eksperymentalnej, muzyce innej.

Skład zespołu to:
Tomasz Maciejewski- instrumenty bębniące
Krzysztof Gil - instrumenty o niskich częstotliwościach czyt. bassujące
Jędrzej Weber- instrumenty melodyjne, strojące, w którym źródłem dźwięku są struny
Joanna Fostiak- głos dopowiadający, przeżywający, melodyjny, ale i kapryśny.

Music:
https://soundcloud.com/fickle-vibe/sets/odd-even

Facebook:
https://www.facebook.com/ficklevibe

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK