Biletomat Koncerty FAIR WEATHER FRIENDS

Koncerty: FAIR WEATHER FRIENDS

Bilety na koncert

FAIR WEATHER FRIENDS

termin

Pt, 11 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

organizator

Oczy

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia FAIR WEATHER FRIENDS w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert Fair Weather Friends w klubie Oczy

FAIR WEATHER FRIENDS
Fickle Vibe

Media:
"Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz (Trójka Polskie Radio), argumentując przyznanie wyróżnienia w Konkursie Skoda Auto Muzyka.

"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

"Nadzieja 2013 r." według Roxy FM

" Fair Weather Friends połykają mnie nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z „jazzowym” głosem prowadzącym, którzy w tym roku trafili również na listę „Muzycznych Nadziei Radia Roxy”. Słucham, patrzę i ufam!" Monika Piasecka, Roxy FM

Zespół Fair Weather Friends powstał w Czeladzi na początku 2011 roku. Jego twórczość inspirowana jest współczesną elektroniką i muzyką taneczną lat 70 i 80.

Obecnie FWF występuje jako kwartet: Maciek Bywalec - perkusja, pady perkusyjne; Paweł Cyz - gitara basowa, instrumenty klawiszowe, Mateusz Zegan - gitara, fx, produkcja, Michał Maślak - głos, teksty, gitara.

W marcu 2012 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka FWF pt. „Eclectic Pixels”. Utwory z tego wydawnictwa gościły na antenie Trójki i Czwórki Polskiego Radia, Roxy FM, Radia ESKA ROCK, Radia Katowice oraz wielu innych stacji radiowych.

Fair Weather Friends mają na swoim koncie ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą, w tym występy na dużych letnich festiwalach. W lipcu 2012 FWF wystąpili na Heineken Open’er Festival i w podsumowaniu Radiowej Trójki zostali wymienieni w gronie trzech najciekawszych zespołów Talent Stage. W sierpniu 2012 r. FWF zaprezentowali się na COKE Live Music Festival, a singiel “Fortune Player” był podkładem muzycznym oficjalnego klipu promującego festiwal.

W 2013 r. nakładem Brennnessel Records FWF wydał multisingla Fly By. Utwór ten został wybrany przez słuchaczy Radia Roxy singlem roku 2013. W tym samym roku FWF wystąpili na Free Form Festival i No Border Festival.

W 2014 roku muzycy wystąpili na Orange Warsaw Festival i ponownie na Open`er Festival - tym razem na drugiej co do wielkości scenie - Tent Stage, tuż przed zespołem Metronomy.

23 września 2014 ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Hurricane Days" (Warner Music Poland).

Fair Weather Friends
www.fwfband.pl
www.facebook.com/fair.w.friends

---

Fickle Vibe - zespół połączyła chęć grania melodii ulotnych, zmiennych, niestałych, kapryśnych. Chcąc sklasyfikować ich muzykę można ją zamknąć w okolicach neosoulu, alternatywie, muzyce eksperymentalnej, muzyce innej.

Skład zespołu to:
Tomasz Maciejewski- instrumenty bębniące
Krzysztof Gil - instrumenty o niskich częstotliwościach czyt. bassujące
Jędrzej Weber- instrumenty melodyjne, strojące, w którym źródłem dźwięku są struny
Joanna Fostiak- głos dopowiadający, przeżywający, melodyjny, ale i kapryśny.

Music:
https://soundcloud.com/fickle-vibe/sets/odd-even

Facebook:
https://www.facebook.com/ficklevibe

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK