Biletomat Koncerty Warszawa FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET

Koncerty:  FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET

Bilety na koncert

FAIR WEATHER FRIENDS + KAMP! DJ SET

termin

Czw, 02 Październik 2014 godz. 20:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 02 paź 2014 11:38

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 02 paź 2014 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Fair Weather Friends w 1500m2

Fair Weather Friends, KAMP! DJ set

2 października w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się koncert znakomitego polskiego zespoły - Fair Weather Friends!

"Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz, Trójka Polskie Radio

"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

"Fair Weather Friends połykają nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z "jazzowym" głosem prowadzącym. Słucham, patrzę i ufam: Monika Piasecka, Roxy FM

Siła i moc tanecznych rytmów zaklęta w chwytliwe piosenki. Fair Weather Friends potrafią swoimi utworami pogodzić fanów indie-popu z entuzjastami elektroniki. Nie bez przyczyny zostali okrzyknięci “Nadzieją Roku 2013” przez Radio Roxy, a ich rajd przez najważniejsze festiwale muzyczne: Open'er. Coke i Free Form jest jedynie początkiem drogi.
Zagłębiowsko-śląsko kwartet nie idzie na łatwiznę i gra na koncertach jako pełny skład, nie ma więc miejsca na pół-playbackowe ściemy. Fair Weather Friends są postrzegani koncertowo jako wulkan energii, który, eksplodując dźwiękami, przynosi dobrą zabawę. Na swoim koncie mają już ponad 100 występów w Polsce i za granicą.

Dotychczasowa dyskografia zespołu składa się z EP-ki “Eclectic Pixels” oraz multimedialnego singiela “Fly By” – wybrany singlem roku 2013 przez słuchaczy Radia Roxy FM, nie wyczerpuje repertuaru koncertowego, bo FWF właśnie nagrali album, podpisali konktrakt z Warner Records zatem na koncercie możecie spodziewać się nowych, wcześniej nie publikowanych utworów.

Muzyka Fair Weather Friends ulega ciągłej ewolucji. Pomiędzy nawiązaniami do lat 70. i 80., soczystego synth-popu, elektronicznymi improwizacjami króluje zaraźliwa melodia.

KAMP!
czyli nasz najlepszy produkt eksportowy ostatnich lat. Szturmem podbili polską scenę muzyczną i serca słuchaczy zmuszając ich nogi do spontanicznego ruchu. Na koncie mają już setki koncertów w tym występy w USA, Anglii, Serbii czy Austrii. W Polsce zagościli na wszystkich ważnych festiwalach gromadząc przed sceną tysiące fanów.Tym razem po świetnym koncercie w Plażowej zaprezentują swój DJ set.

Cast.
Fair Weather Friends (Warner // PL)
+ KAMP! DJ set

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.