Biletomat Koncerty Fearless Vampire Killers

Koncerty: Fearless Vampire Killers

Bilety na koncert

Fearless Vampire Killers

termin

Nd, 08 maja 2016 godz. 18:30

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 07 maj 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 08 maj 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Fearless Vampire Killers w klubie Hydrozagadka!

Fearless Vampire Killers

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Fearless Vampire Killers! Muzycy wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce 8 maja.

18.30 - drzwi
19.30 - start / support
20.30 - FVK

Fearless Vampire Killers to pięcioosobowy skład z Wielkiej Brytanii, który według własnych deklaracji gra death pop. Zespół powstał w 2008 roku, a swoją pierwszą EPkę „In Grandomina...” wydał dwa lata później. Kolejna ukazała się w roku 2011, a już rok później fani zespołu doczekali się pierwszego longplaya, zatytułowanego „Militia of the Lost”. W tej chwili FVK mają na koncie dwa minialbumy oraz trzy płyty studyjne, a liczba ich fanów, także w Polsce, wciąż rośnie. Nie dziwi zatem fakt, że zespół doceniony został też przez środowisko krytyków muzycznych – Alternative Press przyznał ich najnowszej płycie, „Bruises”, 4.5 na 5 gwiazdek! Zespół przyjedzie do Polski właśnie w ramach promocji tego albumu. Płyta „pozwoliła zespołowi na odkrycie kompletnie nowego oblicza i spojrzenie na ciemniejszą stronę ludzkiej natury z nowej perspektywy” – jak komentował Kier Kemp. Media zgodnie stwierdziły, że to najlepszy materiał w dorobku grupy.
Zapraszamy!

Zamów biletu już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK