Biletomat Koncerty Fearless Vampire Killers

Koncerty: Fearless Vampire Killers

Bilety na koncert

Fearless Vampire Killers

termin

Nd, 08 maja 2016 godz. 18:30

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 maj 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 08 maj 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Fearless Vampire Killers w klubie Hydrozagadka!

Fearless Vampire Killers

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Fearless Vampire Killers! Muzycy wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce 8 maja.

18.30 - drzwi
19.30 - start / support
20.30 - FVK

Fearless Vampire Killers to pięcioosobowy skład z Wielkiej Brytanii, który według własnych deklaracji gra death pop. Zespół powstał w 2008 roku, a swoją pierwszą EPkę „In Grandomina...” wydał dwa lata później. Kolejna ukazała się w roku 2011, a już rok później fani zespołu doczekali się pierwszego longplaya, zatytułowanego „Militia of the Lost”. W tej chwili FVK mają na koncie dwa minialbumy oraz trzy płyty studyjne, a liczba ich fanów, także w Polsce, wciąż rośnie. Nie dziwi zatem fakt, że zespół doceniony został też przez środowisko krytyków muzycznych – Alternative Press przyznał ich najnowszej płycie, „Bruises”, 4.5 na 5 gwiazdek! Zespół przyjedzie do Polski właśnie w ramach promocji tego albumu. Płyta „pozwoliła zespołowi na odkrycie kompletnie nowego oblicza i spojrzenie na ciemniejszą stronę ludzkiej natury z nowej perspektywy” – jak komentował Kier Kemp. Media zgodnie stwierdziły, że to najlepszy materiał w dorobku grupy.
Zapraszamy!

Zamów biletu już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK