Biletomat Koncerty Festiwal NADA #5 JAAA!

Koncerty: Festiwal NADA #5 JAAA!

Bilety na koncert

Festiwal NADA #5 JAAA!

termin

Czw, 29 września 2016 godz. 20:00

miejsce

NRD
Browarna 6, 87-100 Toruń

organizator

NRD

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 28 wrz 2016 23:59

13 PLN

Wyprzedane 

📄JAAA! na scenie klubu NRD

Piąty koncert odbędzie się po letniej przerwie, a wystąpi na nim trio, którego płyta "Remik" podbiła nasze serca. JAAA! 29 września na scenie klubu NRD. Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.

Urząd Miasta Torunia
http://www.um.torun.pl/

Organizator: Fundacja Nie.Art
Mecenat: KOPERNIK SA

Sponsorzy: Hotel Gotyk, Jimmy’s SteakHouse, ONYKS, Solo Solutions, Looking Good

Patronat medialny: Radio Gra, Nowości, soulbowl.pl, Brand New Anthem , Kulturalny Toruń, We Love Beats.

JAAA!
Po trzech latach pracy, Marek Karolczyk, Kamil Pater i Miron Grzegorkiewicz zaprezentowali światu płytę Remik. Jest to prawie 60 minutowa opowieść o chłopcu, który uciekając od realnego, ciemnego świata buduje własną, bezpieczniejszą rzeczywistość. Wyalienowany na co dzień Remik, w tym stworzonym przez siebie świecie nie jest samotny ma przyjaciela i obrońcę o imieniu Bujillo. Razem są nietykalni. Razem przemierzają kolejne wymiary. Muzykę JAAA! można nazwać transowym lotem w krainę wyobraźni. Dźwięki są dla zespołu narzędziem budowania opowieści tkanych emocjami. W czasach jednorazowych singli i łatwych playlist, ich koncepcyjny album to prawdziwy rarytas dla wielbicieli Thoma Yorke’a, Moderat czy Atoms For Peace, które to inspiracje są, zdaniem wielu dziennikarzy, słyszalne w Remiku. Sami artyści od porównań stronią chcą, aby muzyka obroniła się sama.

Także koncerty JAAA! są niepowtarzalnym przeżyciem. Każdy koncert jest inny, gdyż muzycy dużo improwizują, używając różnych syntezatorów i sampli, które wcześniej sami nagrali, często poza studiem (field recording). Występom JAAA!
towarzyszą także wyjątkowe animowane wizualizacje Karoliny Głusiec. Emocjonalna muzyka i inspirowany nią obraz przenoszą publiczność w inną przestrzeń.

Wszyscy twórcy są od dawna obecni w środowisku muzycznym: Marek Karolczyk z Robertem Piernikowskim tworzą Napszykłat, Kamil Pater był członkiem Contemporary Noise Quartet, a Miron Grzegorkiewicz grał m.in. w Daktari i How How.

"Dawno nie spotkałam się z albumem, o którym można powiedzieć tak wiele i wszystko wymykałoby się utartym ścieżkom i to jest fenomenalne."
Agnieszka Szydłowska, Trójka

"Jedna z najlepszych płyt tego roku. Dojrzały, oryginalny debiut, brawurowo rozprawiający się z barierami gatunkowymi i... emocjami słuchacza."
Jarek Szubrycht, Gazeta Magnetofonowa

www.fb.com/jaaamusic
https://www.instagram.com/jaaamusic/
https://www.youtube.com/c/JAAAmusic

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK