Biletomat Koncerty FINK „All Give Tour” - Gdańsk

Koncerty: FINK „All Give Tour” - Gdańsk

Bilety na koncert

FINK „All Give Tour” - Gdańsk

termin

Śr, 06 listopada 2019 godz. 20:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 mar 2019 19:02

85 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 lis 2019 19:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄FINK w Gdańsku!

FINK

 

wejście 19.00, koncert 20.00

Fink jesienią powraca do Polski na dwa koncerty: 6 listopada zagra w Starym Maneżu w Gdańsku, zaś 8 listopada w warszawskim Palladium.

Fin Greenall, znany jako Fink, to brytyjski Singer-songwriter, gitarzysta, producent urodzony w Kornwalii, od dłuższego czasu mieszkający w Berlinie.

Prowadzona przez niego grupa od lat ma nad Wisłą wiernych fanów. Brytyjczyk od początku swej kariery związany jest z wytwórnią Ninja Tune: początkowo swoje zainteresowania koncentrował na muzyce elektronicznej, rozwijał też karierę DJ-a i wpływy te słychać na debiutanckim albumie „Fresh Produce” z 2000 roku. Od albumu „Biscuits For Breakfast” 2006 nazwa Fink odnosi się także do jego zespołu, którego trzon stanowią: basista Guy Whittaker i perkusista Tim Thornton. Zaangażowanie nowych muzyków przyniosło też zmianę stylistyczną – Anglicy łączą najróżniejsze inspiracje: od trip hopu przez tradycję soulu, bluesa i folku po alternatywnego rocka. Takie krążki jak „Perfect Darkness”, „Hard Believer” czy „Resurgam” w Polsce i na świecie okazały się bestsellerami.

Jego piosenka „“Looking Too Closely” pojawiła się w wielu amerykańskich serialach TV, a także w filmie Willa Smitha „Collaterall Beauty”. Z kolei piosenkę „Cold Feet, która trafiła na side-project „Fink’s Sunday Night Blues Club, Vol. 1”, wykorzystano w telewizyjnej serii „Better Call Saul”. Warto jednak pamiętać, że Fin poza autorskim projektem uznanie zdobył także jako autor piosenek dla innych artystów, takich jak John Legend, Banks czy Amy Winehouse, z którą wspólnie stworzył piosenkę „Half Time”. Gościnnie śpiewał również na płytach Bonobo czy Blu Mar Ten. To niezwykła pasja Greenalla, i jego sceniczna charyzma są źródłem popularności Fink, jednak tego sukcesu nie byłoby bez towarzyszących mu znakomitych muzyków. Tę zażyłość i zgranie szczególnie widać na koncertach, podczas których świetni instrumentaliści kreują aurę niezwykłego rytuału, a intensywne emocje i radość z tworzenia muzyki potrafią też współdzielić z publicznością.

Na ten rok Fink zapowiada nowy album, który – obok największych klasyków – na pewno usłyszymy na żywo w Polsce. W sierpniu Fink opublikował pierwszą odsłonę premierowej płyty, znakomity singiel „We Watch The Stars”. W listopadzie zapraszamy na koncerty do Gdańska i Warszawy.


* https://www.youtube.com/watch?v=u-eNCVM6LNM (We Watch The Stars –
Official Video)

* https://www.youtube.com/watch?v=SX26JlMHMNE (Looking Too Closely – Down
The Rabbit Hole 2018 LIVE)

* https://www.youtube.com/watch?v=SX26JlMHMNE&list=PLJcOADccIb2LP_JdVKaYkouix
AEvNQyKn&index=1 (Warm Shadow – Down The Rabbit Hole 2018 LIVE)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty FINK! Bilety na Dzień Matki

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK