Biletomat Koncerty Fismoll

Koncerty: Fismoll

Bilety na koncert

Fismoll

termin

Czw, 12 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 lis 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 lis 2015 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Fismoll w klubie Scenografia!

Fismoll

Fismoll to młody, 21-letni, lecz już niezwykle dojrzały polski singer-songwriter światowej klasy, o natychmiast rozpoznawalnym stylu i głosie.

Otwarcie drzwi - 19:00, Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Doceniony na międzynarodowych festiwalach (m.in. The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, dwukrotnie na Open'er Festival). W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiej płyty „At Glade” zagrał ogromną ilość, koncertów zarówno ze swoim znakomitym zespołem jak i solo, zyskując renomę świetnego wykonawcy o rzadko spotykanym klimacie koncertów. Prywatnie jest pogodnym, energicznym
mężczyzną o niezwykłej empatii i przenikliwej inteligencji. Pasjonuje się ludźmi, aranżacją muzyczną, technologią nagraniową, podróżami, naturą, beletrystyką i techniką audiowizualną. Związany jest od początku swojej kariery z warszawską wytwórnią płytową NEXTPOP, w której rozmaitych produkcjach bierze aktywny udział również jako muzyk i realizator.

W 2013 roku zaskoczył wszystkich niezwykle dojrzałym debiutanckim albumem "At Glade", dwa lata później młody singer-songwriter potwierdza swoją wyjątkowość drugą płytą "Box Of Feathers", która ukazała się 29 czerwca.

Drugi album Fismolla to niezwykle intensywne emocjonalnie muzyczne dzieło wysokiej próby. Pełne odcieni i kontrastów, w którym splatają się ze sobą finezja i surowość, przestrzeń i dynamika, spokój i energia. Podobnie, jak na "At Glade", jest tu bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. Głos artysty jest niezwykle pełny, a jego narracja pełna autorytetu i subtelności, na poziomie czołowych światowych singer-songwriterów. Za produkcją muzyczną albumu stoją Robert Amirian i Fismoll.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK