Biletomat Koncerty FISMOLL

Koncerty: FISMOLL

Bilety na koncert

FISMOLL

termin

Nd, 06 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

Dom Kultury Słowianin
Korzeniowskiego 2, Szczecin

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 27 wrz 2016 15:52

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 lis 2016 14:16

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 06 lis 2016 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Fismoll zagra w Szczecinie

FISMOLL

Fismoll to młody, 21-letni, polski singer-songwriter światowej klasy, o niebywale rozpoznawalnym stylu i głosie. Został doceniony na międzynarodowych festiwalach (m.in. The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, dwukrotnie na Open'er Festival). Muzyka, którą proponuje swojej publiczności nie jest łatwa, ale Fismoll nie idzie na żadne kompromisy.

I słusznie - jego debiutancka płyta „At Glade" znalazła się wśród 10 najlepszych albumów roku wg rankingu „Gazety Wyborczej” oraz była nominowana do nagrody Fryderyka jako Debiut Roku, a promujący ją singiel „Let’s Play Birds” odniósł sukces na Liście Przebojów Trójki.

2 lata później ukazała się jego 2 płyta "Box of Feathers", która również spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów. Jego twórczość często porównywana jest do takich artystów jak Ólafur Arnalds, czy też znanych na całym świecie zespołów Sigur Rós oraz Bon Iver. Pasjonuje się ludźmi, aranżacją muzyczną, technologią nagraniową, podróżami, naturą, beletrystyką i techniką audiowizualną. Fismoll słynie z zapadających w pamięć koncertów, podczas których publiczność, ma szansę ujrzeć jego kunszt, a zarazem skromność połączoną z rozbrajającym urokiem osobistym. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!