Biletomat Koncerty XXIV Festiwal Ars Cameralis Fismoll. „Box of Feathers”

Koncerty: XXIV Festiwal Ars Cameralis Fismoll. „Box of Feathers”

Bilety na koncert

XXIV Festiwal Ars Cameralis Fismoll. „Box of Feathers”

termin

Nd, 25 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

INSTYTUCJA KULTURY ARS CAMERALIS SILESIAE SUPERIORIS

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia XXIV Festiwal Ars Cameralis Fismoll. „Box of Feathers” w innym terminie i miejscu.


 

📄Fismoll w Chorzowie!

Fismoll

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od organizatora Festiwalu Ars Cameralis 2015 koncert zespołu Fismoll został przesunięty na 25 października br. Miejsce oraz godzina pozostają bez zmian.

Posiadaczy ważnych biletów z datą listopadową informujemy, że mogą wziąć udział w październikowym koncercie artysty lub dokonać zwrotu biletu.

W ramach rekompensaty oferujemy również bilet na dowolny koncert w ramach Festiwalu (oprócz koncertu Keatona Hensona). W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 514 257 008.

Organizator Festiwalu Ars Cameralis.

Fismoll to młody i niezwykle utalentowany chłopak z Poznania. Mimo swego wieku zdaje się być w pełni świadomym artystą, który w świecie muzyki porusza się z niespotykaną łatwością. Pseudonim artystyczny nadał mu sam tata, który jest skrzypkiem. Podsłuchiwał go, gdy nucił sobie coś pod nosem i zauważył, że od kilku miesięcy nuci w tej samej tonacji - fismoll. I tak już zostało. Jak sam mówi zna zbyt wiele dźwięków i musi uciekać na stepy - do pierwotności, żeby otrzeć się o prawdę i poczuć sens harmonii takiej, a nie innej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK