Biletomat Koncerty Wrocław Fismoll (solo act)

Koncerty: Fismoll (solo act)

Bilety na koncert

Fismoll (solo act)

termin

So, 20 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

I Pula

dostępna do
So, 20 lut 2016 17:00

40 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące (nienumerowane)

I Pula

dostępna do
So, 20 lut 2016 17:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Fismolla we Wrocławiu

Fismoll

Fismolll nie zwalnia tempa. Po dwóch rewelacyjnych albumach pod koniec 2015 premierę miał mini-album "Abandoned Stories". Płyta powstała w warszawskim Nextpop Studio. Producentami muzycznymi są Robert Amirian i Fismoll. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Fismoll do tej pory był anglojęzycznym artystą, a najnowszy minialbum „Abandoned Stories” zawiera pierwszą piosenkę zaśpiewaną w języku polskim "Jaśnienie". Utwory zawarte na najnowszym albumie oryginalnie miały znaleźć się na wcześniejszych płytach – debiutanckim „At Glade” i wydanym w czerwcu „Box Of Feathers”. Premierowe piosenki, oraz swoje najbardziej znane utwory Fismoll w formie solo actu zaprezentuje już 20.02 w klubie Firlej we Wrocławiu. Organizatorami koncertu są agencja P.W. Events oraz ODA Firlej.

Fismoll, muzyk pochodzący z Poznania, zadebiutował w 2013 roku albumem At Glade w wieku 19 lat. Piosenka promująca płytę: Let’s play Birds zachwyciła Marka Niedźwieckiego, jako pierwszy zaczął ją promować w radiowej Trójce, teledysk do tego utworu ma już ponad dwa miliony wyświetleń na Youtube. Po koncercie na Opener Festival artysta został dostrzeżony przez Kasię Nosowską, która zaprosiła go do supportowania Jej koncertów, dzięki czemu stał on się rozpoznawalny przez szersze grono słuchaczy, a jego kariera nabrała tempa. Artysta ma już również za sobą występy na Slot Art Festival, Targach Muzycznych Co Jest Grane, Sziget Festival (HU), Eurosonic Noorderslag (NL), a w maju wystąpi podczas festiwalu The Great Escape (UK).
Fismoll sam komponuje swoje piosenki, jest znakomitym gitarzystą. Przez dziennikarzy muzycznych oraz fanów jest wymieniany obok takich muzyków jak Bon Iver, Sigur Rós, Ben Howard, Damian Rice. Tworzy muzykę nastrojową, refleksyjną wręcz magiczną. Doceniony został już na kilku międzynarodowych festiwalach takich jak The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, a już dwukrotnie gościł na Open'er Festival. W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiej płyty „At Glade” zagrał ogromną ilość koncertów zarówno ze swoim znakomitym zespołem jak i solo, zyskując renomę świetnego wykonawcy o rzadko spotykanym klimacie koncertów.

Po świetnym przyjęciu „At Galde” i „Box Of Feathers” czas na mini-wydawnictwo „Abandoned Stories", którego premiera miała miejsce 4 grudnia 2015 roku. Najnowsza EP-ka to swoisty przełom w twórczości artysty. W gronie 5 utworów, które nie znalazły się na dwóch wcześniejszych płytach, odszukać można utwór po polsku. To właśnie „Jaśnienie” akcentuje klasę Fismolla, pokazując iż anglojęzyczne piosenki to nie jedyny atut młodego muzyka.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK