Biletomat Koncerty Fisz Emade - Poznań

Koncerty: Fisz Emade - Poznań

Bilety na koncert

Fisz Emade - Poznań

termin

Nd, 25 listopada 2018 godz. 20:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 24 lis 2018 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 25 lis 2018 17:00

81 PLN

Wyprzedane 

📄Fisz Emade - Poznań

Fisz Emade

19:00 - wejście, 20:00 - start koncertu

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Fisz Emade! Po wyprzedanym koncercie w marcu, zespół 25 listopada wraca do klubu Tama!

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia, a zawodowo - duet producent vs. wokalista. Od 2001 roku wydali dziesięć utrzymanych w stylistyce hip-hopowej płyt, nie odsuwając się jednak od łączenia ich z elektroniką. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu bracia stale eksperymentują, starając się przy tym by wszystkie ich wynalazki łaczył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=JgqJjLQ1gP0

Podczas kilkunastu koncertów w cyklu Koncertowa Jesień, tak jak w ubiegłym roku, wolontariusze będą zbierać pieniądze na prowadzenie portalu internetowego dla chorych na raka – FAQRAK.pl. Dodatkowo, złotówka z każdego sprzedanego biletu na Koncertową Jesień z FAQRAK.pl zostanie przeznaczona na utrzymanie i rozwój serwisu.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Fisz Emade!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK