Biletomat Koncerty Poznań Flaszki i Szlugi

Koncerty: Flaszki i Szlugi

Bilety na koncert

Flaszki i Szlugi

termin

Czw, 19 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 19 mar 2015 16:00

22 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Flaszki i Szlugi w Ptapty

Flaszki i Szlugi

Flaszki i Szlugi to nie hip-hop. Dźwiękowego [Brat Jordah] i Króla Świata czyli dwóch braci tworzących FiS z kulturą HH łączy tylko muzyka. Nie noszą płaskich czapek, nie palą jointów, nie noszą bluz z napisem "Wypierdalaj". "Normalne chłopaki, nie żadne odmieńce". Zaczęli w późnych latach 90tych i do dziś zapracowali na miano "podziemnego zaskoczenia roku". Teraz chcą wpaść do Poznania i zagrać właśnie dla Ciebie.

Najnowszy album "Chyba na pewno" to kawał dobrej nowoczesnej muzyki. Nowe bity, dzikie syntezatory, mocne teksty panczujące ludzkie przywary, dwa bity w jednym kawałku, "rap, który leci po polach", bauns, styl, szyk, oryginalność. "Wiele suk przy majkach parska", a chyba na pewno sprzedaje się metodycznie wypełniając polską podziemną scenę muzyczną.

Dodatkowo event w Ptaptach będzie wyjątkowy dlatego, że to publiczność dobierze repertuar. Flaszki i Szlugi przyjeżdżają specjalnie dla poznańskich słuchaczy - to oni własnoręcznie wybierać będą utwory grane na koncercie. Materiał z najnowszego albumu "Chyba na pewno" będzie do dyspozycji publiki. Wystarczy, że zespół z tłumu usłyszy tytuł utworu i będzie musiał go zagrać. Przyjdź i sam "poprowadź" te wydarzenie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK