Biletomat Koncerty FLORENCE + THE MACHINE

Koncerty: FLORENCE + THE MACHINE

Bilety na koncert

FLORENCE + THE MACHINE

termin

So, 12 grudnia 2015 godz. 18:00

miejsce

Atlas Arena
Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Trybuna Strefa 2

Trybuna Strefa 2

dostępna do
So, 12 gru 2015 16:00

185 PLN

Wyprzedane


Płyta

Płyta

dostępna do
So, 12 gru 2015 16:00

205 PLN

Wyprzedane


Trybuna Strefa 1

Trybuna Strefa 1

dostępna do
So, 12 gru 2015 16:00

205 PLN

Wyprzedane


Golden Circle

Golden Circle

dostępna do
So, 12 gru 2015 16:00

255 PLN

Wyprzedane 

📄FLORENCE + THE MACHINE w Polsce!

FLORENCE + THE MACHINE

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Florence + The Machine! Florence Welch z zespołem zobaczyć będzie można 12 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie.

wejście 18:00, start: 20:00

Gwiazdą pop stała się już po premierze pierwszego albumu. „Lungs” ukazało się na rynku w 2009 roku i dzięki singlom takim jak „Dog Days Are Over”, „Rabbit Heart (Raise It Up)” czy „You’ve Got The Love” płyta bardzo długo utrzymywała się w zestawieniach najlepiej sprzedających się krążków na całym świecie. Debiutująca Florence zgarnęła wtedy też m.in. nagrodę Critic’s Choice na Brit Awards czy Best UK and Ireland New Act na MTV Europe Music Awards, zajęła też trzecie miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2009.

Oczekiwania związane z drugą płytą Florence + The Machine były ogromne, ale zarówno krytyka, jak i publiczność przyjęły ją bardzo dobrze. „Ceremonials” ukazała się w 2011 roku, promowana przez single „What the Water Gave Me” czy „Shake It Out”. Wydawnictwo pociągnęło za sobą intensywną promocję – Florence koncertowała na całym świecie, przez ponad dwa lata.

To właśnie bardzo intensywna trasa koncertowa sprowokowała Florence Welch do wycofania się z show biznesu i skupienia na życiu prywatnym. W rezultacie piosenki, które stworzyła na nowy album są znacznie bardziej osadzone w rzeczywistości, niż na poprzednich krążkach. „”Ceremonials” w dużej mierze koncentrowało się na tematach związanych ze śmiercią i wodą, natomiast ten album opowiada o uczeniu się jak żyć i jak kochać w realnym świecie raczej niż o uciekaniu od niego. To dosyć przerażające, bo w ten sposób za niczym się nie chowam, ale czułam, że tak ma być" - mówi o „How Big, How Blue, How Beautiful” Florence.

Płyta ukazała się na początku czerwca i składa się na nią 11 utworów (a w wersji deluxe 16!), które powstały dzięki współpracy m.in. z Paulem Epworthem, doskonale znanym z poprzednich kompozycji Florence i Markusem Dravsem, odpowiedzialnym za brzmienie albumów Arcade Fire czy Björk. „Marcus pracował z Bjork przy „Homogenic”, która jest dla mnie bardzo ważną płytą. Czułam, że znaleźliśmy równowagę pomiędzy żywym graniem, a elektroniką łącząc te dwa światy. Chciałam stworzyć potężne brzmienie, które byłoby jednocześnie delikatne” - opowiada o współpracy z Dravsem Florence.

W związku z premierą albumu „How Big, How Blue, How Beautiful” Florence + The Machine rozpoczynają kolejne światowe tournee. Na trasie na szczęście nie zabraknie Polski!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK