Biletomat Koncerty Formacja Chatelet

Koncerty: Formacja Chatelet

Bilety na koncert

Formacja Chatelet

termin

So, 27 lutego 2016 godz. 18:00

miejsce

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 27 lut 2016 16:00

42 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Formacja Chatelet w Tarnowie Podgórnym

Formacja Chatelet

„Niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy, którzy ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości”. Tymi słowami sami siebie określają członkowie Formacji Chatelet, która z najnowszym programem „Wojna płci” odwiedzi naszą gminę.

Formacja Chatelet została założona w Krakowie w 1996 roku. Miała tworzyć autorskie programy z pogranicza teatru i kabaretu. Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Już w 1997 grupa zdobyła Grand Prix krakowskiego festiwalu PAKA, Nagrodę im. Maksa Szoca na Famie w Świnoujściu. W latach późniejszych były nagrody na Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry, Festiwalu Mulatka i Festiwalu Wyjście z Cienia. Jednocześnie zmieniały się skład i formuła Formacji Chatelet. Ostatecznie w roku 2005 członkowie zespołu postanowili skupić się na działalności stricte kabaretowej.

W ciągu ostatniej dekady to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kabaretów. W obecnym składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski, Barbara Tomkowiak i dźwiękowiec Askaniusz Petynka, który czasem włącza się w wydarzenia na scenie.
„Najnowszy program zespołu, „Wojna płci” wymyka się wszelkim ramom, w które próbuje się wpisać kabaret. Głównie dlatego, że jest to spektakl bardzo umiejętnie balansujący na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości. Formacja pomysły czerpie z czegoś, co jest niekończącym się źródłem inspiracji - z życia! Dlatego ten spektakl rozśmieszy każdego, bo przecież każdy miał jakieś doświadczenia damsko - męskie. I nie zdziwcie się, jak nagle, podczas oglądania „Wojny płci” zobaczycie na scenie siebie”. – czytamy w opisie spektaklu.
Jak twierdzą recenzenci, przedstawienie pozwala widzom „pośmiać się z sensem”, o czym przekonać się będzie można w sobotę, 27 lutego o godz. 18 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym przy ul. Ogrodowej 14.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK