Biletomat Koncerty Formacja Chatelet

Koncerty: Formacja Chatelet

Bilety na koncert

Formacja Chatelet

termin

So, 27 lutego 2016 godz. 18:00

miejsce

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 lut 2016 16:00

42 PLN

Wyprzedane 

📄Formacja Chatelet w Tarnowie Podgórnym

Formacja Chatelet

„Niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy, którzy ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości”. Tymi słowami sami siebie określają członkowie Formacji Chatelet, która z najnowszym programem „Wojna płci” odwiedzi naszą gminę.

Formacja Chatelet została założona w Krakowie w 1996 roku. Miała tworzyć autorskie programy z pogranicza teatru i kabaretu. Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Już w 1997 grupa zdobyła Grand Prix krakowskiego festiwalu PAKA, Nagrodę im. Maksa Szoca na Famie w Świnoujściu. W latach późniejszych były nagrody na Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry, Festiwalu Mulatka i Festiwalu Wyjście z Cienia. Jednocześnie zmieniały się skład i formuła Formacji Chatelet. Ostatecznie w roku 2005 członkowie zespołu postanowili skupić się na działalności stricte kabaretowej.

W ciągu ostatniej dekady to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kabaretów. W obecnym składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski, Barbara Tomkowiak i dźwiękowiec Askaniusz Petynka, który czasem włącza się w wydarzenia na scenie.
„Najnowszy program zespołu, „Wojna płci” wymyka się wszelkim ramom, w które próbuje się wpisać kabaret. Głównie dlatego, że jest to spektakl bardzo umiejętnie balansujący na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości. Formacja pomysły czerpie z czegoś, co jest niekończącym się źródłem inspiracji - z życia! Dlatego ten spektakl rozśmieszy każdego, bo przecież każdy miał jakieś doświadczenia damsko - męskie. I nie zdziwcie się, jak nagle, podczas oglądania „Wojny płci” zobaczycie na scenie siebie”. – czytamy w opisie spektaklu.
Jak twierdzą recenzenci, przedstawienie pozwala widzom „pośmiać się z sensem”, o czym przekonać się będzie można w sobotę, 27 lutego o godz. 18 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym przy ul. Ogrodowej 14.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK