Biletomat Koncerty Four Year Strong

Koncerty: Four Year Strong

Bilety na koncert

Four Year Strong

termin

Śr, 14 czerwca 2017 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 cze 2017 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 14 cze 2017 16:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄Four Year Strong zagrają w Warszawie!

Four Year Strong

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Four Year Strong pochodzą z Massachusetts i poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę „It’s our time”. Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie („Rise or Die Trying”) rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records. Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków! Albumy w większości docierały na wysokie pozycje zestawień w swoim gatunku w USA. Zespół zaliczył również dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest „agresywnym, ale wesołym punkiem”. Przekonajcie się już w czerwcu, jak Amerykanie brzmią na żywo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK