Biletomat Koncerty Fu Manchu

Koncerty: Fu Manchu

Bilety na koncert

Fu Manchu

termin

Czw, 08 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Fu Manchu w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert Fu Manchu w Poznaniu!

Fu Manchu

Niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert Fu Manchu, który miał się odbyć 8 października w poznańskim Klub pod Minogą. Nowa data zostanie podana w najbliższym czasie. NABYTE BILETY BĘDĄ WAŻNE NA NOWĄ DATĘ. 


P.W. Events ma ogromną przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert na nadchodzącej, wyjątkowej trasie weteranów sceny stonerowej - zespołu FU MANCHU, z okazji 25-lecia ich istnienia!

Historia zespołu jest bardzo długa. Już w 1985 roku powstał zespół Virulence, w klimatach hardcore punk. Z tamtego składu do dziś przetrwał jedynie gitarzysta Scott Hill. Po pięciu latach jednak zmieniła się wizja zespołu i zmienili nazwę na Fu Manchu, co pociągnęło za sobą również zmianę stylu muzycznego na garażowy stoner rock. Dziś są uznaną marką na scenie światowej. Przez 25 lat wydali 11 albumów studyjnych, grając przy tym trasy koncertowe po całym świecie! Po kilku zmianach personalnych, obecny skład to Scott Hill (gitara, wokal), Brad Davis (bas i wokal), Bob Balch (gitara i wokal), Scott Reeder (perkusja). Ich ostatni album "Gigantoid" został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

Wizytówką ekipy Fu Machu są chwytliwe riffy i bezpretensjonalne gitarowe brzmienie. Do tego dodajemy lekką warstwę liryczną i możemy się cieszyć stoner rockiem w najlepszym wydaniu! Jeżeli lubicie garażowe brzmienia i dawkę pozytywnej energii prosto z Kalifornii to nie może Was zabraknąć w poznańskim klubie Pod Minogą!

https://www.facebook.com/FuManchuBand
http://www.fu-manchu.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK