Biletomat Koncerty George Ezra

Koncerty: George Ezra

Bilety na koncert

George Ezra

termin

So, 20 października 2018 godz. 20:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Płyta (stojące)

Płyta (stojące)

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 10:34

149 PLN

Wyprzedane


Siedzące nienumerowane

Siedzące nienumerowane

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 10:34

170 PLN

Wyprzedane 

📄George Ezra

George Ezra

wejście - 19:00, start koncertu - 20:00

Go Ahead zaprasza na pierwszy klubowy koncert George Ezry w Polsce! Uwielbiany przez polską publiczność muzyk wystąpi 20 października na warszawskim Torwarze!

George Ezra to młody brytyjski singer-songwriter, który podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak „Budapest” czy „Paradise”.

https://www.youtube.com/watch?v=VHrLPs3_1Fs

W 2013 roku zadebiutował na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka („Did You Hear The Rain?”). W kolejnym roku systematycznie pojawiał się we wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże duże nadzieje. W tym samym czasie muzyk supportował Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album „Wanted On Voyage”, który podbił europejskie notowania.

Artysta obecnie ma na koncie niezliczoną ilość nominacji do nagród muzycznych i występy przed publicznością na całym świecie. George Ezra na marzec tego roku zapowiedział premierę drugiego albumu „Staying at Tamara’s”. Album promuje singiel "Paradise", o którym muzyk mówi: „Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości - miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK