Biletomat Koncerty Gienek Loska Trio

Koncerty: Gienek Loska Trio

Bilety na koncert

Gienek Loska Trio

termin

Pt, 11 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 wrz 2015 23:59

22 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 16:00

32 PLN

Wyprzedane 

📄Gienek Loska wystąpi w Elblągu!

Gienek Loska, Jan Kunt, Marcin Młynarczyk

„Po sukcesie związanym z wydaniem pierwszej i drugiej płyty, Artysta, kontynuując ostre blues -rockowe granie, niezależnie wraca też do bliskiemu jemu sercu – akustycznego brzmienia. Wraz z gitarzystą i pianistą stworzył nowy projekt - akustyczne trio, którego repertuar zawiera kompozycje z obu płyt, a także covery, za które pokochała go Polska, zaaranżowane i grane zupełnie inaczej.

Gienek Loska – wokal, gitara, instrumenty perkusyjne
Jan Kunt – gitara akustyczna
Marcin Młynarczyk – piano”

Gienek Loska – lider zespołu, charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor, osobowość. Gienek Loska to wokalista o porywającym, niezwykle ekspresyjnym głosie. Jego koncerty przez wielu są porównywane do klimatów towarzyszących występom największych amerykańskich muzyków. Charyzmatyczny artysta, który zawsze tworzy porywające i niepowtarzalne widowisko. Przez wiele lat wokalista legendarnej w kręgach blues-rockowych formacji Seven B, mającej na swoim koncie trzy płyty („Rocktales”, „Make up Your Mind” i „Acoustic”), trasy koncertowe po całej Europie, a także - jako jedyny polski zespół - notowanej na amerykańskiej liście przebojów. Od kilku lat lider formacji Gienek Loska Band, z którą nagrał 2 płyty: pokrytego złotem „Hazardzistę” (2011) i najnowszą - „Dom” (2013). Muzyk został też do zaproszony do wspólnych realizacji fonograficznych m. in. przez Alka Mrożka (Dwa plus Jeden; Porter Band) i Macieja Maleńczuka. Krytycy muzyczni często przyrównują go do Czesława Niemena, Ryszarda Ridla, czy innych kultowych artystów, których utwory brawurowo wykonuje. Gienek Loska jest laureatem “Szansy na Sukces”, programu “Mam Talent”, a także finalistą plebiscytu „SuperJedynki 2012” w kategorii „SuperZespół”. Wielokrotnie nagradzany w corocznych plebiscytach organizowanych przez prestiżowe polskie pismo branżowe „Twój Blues” w kategorii wokalista roku. W 2011 porwał serca milionów ludzi zwyciężając w I edycji programu X – Factor i po raz kolejny udowadniając, że nie tylko ma ogromny talent, ale jest także dojrzałym, wszechstronnym artystą, posiadającym bogaty i niezwykle różnorodny repertuar

Marcin Młynarczyk - klawiszowiec,od wielu lat związany z krakowską sceną muzyczną. Występował i występuje w zespołach min. Czarne Korki, Yoda ,Blues Obsession. Współpracuje z wieloma cenionymi artystami, min. Marcinem Świetlickim, Michałem Zabłockim, Małgorzatą „Teklą” Tekiel. Kompozytor muzyki filmowej „Księżyc to Żyd”, „Jotka”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK