Biletomat Koncerty Elbląg Gienek Loska Trio

Koncerty: Gienek Loska Trio

Bilety na koncert

Gienek Loska Trio

termin

Pt, 11 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 10 wrz 2015 23:59

22 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 16:00

32 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Gienek Loska wystąpi w Elblągu!

Gienek Loska, Jan Kunt, Marcin Młynarczyk

„Po sukcesie związanym z wydaniem pierwszej i drugiej płyty, Artysta, kontynuując ostre blues -rockowe granie, niezależnie wraca też do bliskiemu jemu sercu – akustycznego brzmienia. Wraz z gitarzystą i pianistą stworzył nowy projekt - akustyczne trio, którego repertuar zawiera kompozycje z obu płyt, a także covery, za które pokochała go Polska, zaaranżowane i grane zupełnie inaczej.

Gienek Loska – wokal, gitara, instrumenty perkusyjne
Jan Kunt – gitara akustyczna
Marcin Młynarczyk – piano”

Gienek Loska – lider zespołu, charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor, osobowość. Gienek Loska to wokalista o porywającym, niezwykle ekspresyjnym głosie. Jego koncerty przez wielu są porównywane do klimatów towarzyszących występom największych amerykańskich muzyków. Charyzmatyczny artysta, który zawsze tworzy porywające i niepowtarzalne widowisko. Przez wiele lat wokalista legendarnej w kręgach blues-rockowych formacji Seven B, mającej na swoim koncie trzy płyty („Rocktales”, „Make up Your Mind” i „Acoustic”), trasy koncertowe po całej Europie, a także - jako jedyny polski zespół - notowanej na amerykańskiej liście przebojów. Od kilku lat lider formacji Gienek Loska Band, z którą nagrał 2 płyty: pokrytego złotem „Hazardzistę” (2011) i najnowszą - „Dom” (2013). Muzyk został też do zaproszony do wspólnych realizacji fonograficznych m. in. przez Alka Mrożka (Dwa plus Jeden; Porter Band) i Macieja Maleńczuka. Krytycy muzyczni często przyrównują go do Czesława Niemena, Ryszarda Ridla, czy innych kultowych artystów, których utwory brawurowo wykonuje. Gienek Loska jest laureatem “Szansy na Sukces”, programu “Mam Talent”, a także finalistą plebiscytu „SuperJedynki 2012” w kategorii „SuperZespół”. Wielokrotnie nagradzany w corocznych plebiscytach organizowanych przez prestiżowe polskie pismo branżowe „Twój Blues” w kategorii wokalista roku. W 2011 porwał serca milionów ludzi zwyciężając w I edycji programu X – Factor i po raz kolejny udowadniając, że nie tylko ma ogromny talent, ale jest także dojrzałym, wszechstronnym artystą, posiadającym bogaty i niezwykle różnorodny repertuar

Marcin Młynarczyk - klawiszowiec,od wielu lat związany z krakowską sceną muzyczną. Występował i występuje w zespołach min. Czarne Korki, Yoda ,Blues Obsession. Współpracuje z wieloma cenionymi artystami, min. Marcinem Świetlickim, Michałem Zabłockim, Małgorzatą „Teklą” Tekiel. Kompozytor muzyki filmowej „Księżyc to Żyd”, „Jotka”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.